Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Merenka Doremido zaciskamy nóżki przynajmniej do Nowego Roku potem już możecie poluzować:-P. X Darkness nie przemęczaj się zbytnio .Dobrze ze za chwilę będziesz miała dwa tyg wolnego a potem pewnie juz nie wrócisz do pracy? W sobotę to zapewne będzie juz pęcherzyk a serduszko to raczej z tydzień później.. X Super ze Kikusia juz powitała synka na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia - dużo dobrego dla Was ... Malutki nich daje Wam dużo radości :) o Griszankaanka - :) Niech synek szybko zdrowieje o DoReMiDo - trzymaj się Kochana ... Oby wszystko przebiegało po Twojej myśli :) o Merenka - dziękuję, oby faktycznie była nudna :) ... Rany Ty już na końcówce. Ale to śmignęło ... Lekkiego porodu w terminie życzę :) o Nadzieja78 - nie mam zamiaru się przemęczać, jednak pracę wykonać trzeba ... a że do jutra wystawiamy zagrożenia, a niektórzy dziś piszą prace klasowe, więc zapowiada się "gorące popołudnie". Dwa tygodnie wolnego faktycznie się przydadzą ... ale do pracy to póki co chiałabym chodzić. Myślę, że jeśli będę dobrze się czuła, to może dałabym radę do końca kwietnia (mam maturalną klasę i nie chciałabym ich zostawiać). Wszystko okaże się w "praniu" ... Byle do soboty - żebym mogła oglądać wtedy Mały - Wielki Cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja teraz wszystkim dziewczynom po IVF będę odradzala pracę. Ja też świetnie się czułam i co... Mogło się skończyć naprawdę tragicznie. Lekarz mówi że to od stresu powstają krwiaki bo macica skurcza się i rozkurcza nadmiernie. Niestety nie jesteśmy latwymi przypadkami, nasz wiek też swoje robi. Uważaj na siebie... Bo nic nie jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Julia nie przesadzaj.Ja pracowałam do końca 36 tygodnia ciąży. Ciąża po in vitro udana za 3 podejściem. Mów o sobie a nie "doradzaj" innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - po d...e dostaniesz za to straszenie mnie :P Jak do tej pory tylko sprawdziłam przyrost, chcę zobaczyć w sobotę pęcherzyk. Później 2 tygodnie odpoczynku i zobaczę jak sytuacja będzie się rozwijała. Myślę, że lekarz też powie mi co i jak. I uwierz, na 100% posłucham się tego co zaleci. Za długo czekałam na ten cud, żeby teraz coś zmalować. Do końca stycznia w pracy muszę być - wystawianie ocen semestralnych, a później ... się zobaczy. o Dzieczyny śmiać mi się chce, bo chociaż to dopiero początek ciąży, to raz w nocy na siusiu muszę wstać :P o Klikam tutaj a przede mną grupa 25 chłopców męczących się z klasówką. Postanowiłam nie dawać im zbyt trudnego sprawdzianu ... taki maleńki prezent przed świętami od nauczyciela, który mówi ludzkim głosem :P Jest cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness :D szalona Ty :D ale Twoja radość sie udziela...wspanialy stan :D noi czekamy na sobote :) Zosia :) z Twojego posta bije taki spokój,,, :) miło mi sie to czyta tymbardziej, ze ja juz dosyc zestresowana.. Merenka :) fajno, ze wszystkie wyniki dobre :) moj Mały chyba bedzie maly bo 3 tyg temu mial 2kg, teraz koncze 36 tydz ..w pon zobacze czy bedzie faktycznie kruszynka :).. Griszanka :) te różne "awarie" u Maluchów mnie przestraszaja czy to ogarne.... ja sie w nebulizator tez zaopatrzylam ze wzg na problemy z zatokami i z mysla o Małym... kupilam tez fride bo katarek mnie jakos nie pociaga ;) buziol dla Karolka Kikusia :D gratulacjeeeeeeeeeeee :D kolejne Malenstwo z Nami :) Doremido - widzisz jaka z Ciebie twarda babka :D az lekarz w szoku ;) trzymam kciuki zebys spokojnie doczekała do daty porodu :) JA probuje sie wziac za ozdobienie chatki ale jestem jak ociezały wieloryb i nie moge sie zebrac.... ściskam WAs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka a ten inhalator kupiłaś typowy dla dzieci czy taki który ma wymienne maski dla dzieci o dorosłych? Mały terrorysta, fajna ksywka dla Karolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo u nas ok mało czasu dużo zajęć, za 13 dni Franek skończy 9 miesięcy. Pełza juz po podłodze otwiera szyflady, już raz przycioł sobie paluszki. Mały urwis:) budzi mamę w nocy, jednym słowem jest super. Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness no i bardzo dobrze. Przed Tobą 2 tygodnie relaksu. Ps. Wolę postraszyc żeby było dobrze :) Bo Ty to silna babka jesteś i góry byś przeniosła! Cudownie czyta się Twój błogi nastrój. Fajnie że dałaś im łatwe zadania :* Nawet nie skomentuję gościa. Duża część z nas miała krwiaki i inne problemy dlatego nie mówię tylko o sobie. Gdybym mogła cofnąć czas to lezalabym i pachniala od serduszka :P I wiem że każda ciąża jest inna. Nie jestem głupia żeby nie wiedzieć, że niektóre kobiety po in vitro pracują do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy radzi według siebie i od tego jest forum. Ja także jestem za L4. Zreszta w mojej pracy to obligatoryjnie. Pozatym zależy co komu służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki, ale super sie czyta, Darkness przyrost extra. Tak sie ciesze! Ja wczoraj bylam na akupunkturze 1 raz w zuciu. Rzeczywiscie nic nie boli, wybiora sie jeszcze nie raz. Po zabiegu czulam sie zrelaksowana I wyciszona. Jutro badanie krwi I USG I bede wiedziala kiedy nastepne 3IUI ale mysle ze w niedziele. Znow zaczelam wierzyc ze sie uda. Wierzcie ze mna I trzymajcie kciukasy. Jutro dam znac kiedy :) :) :) Zycze wszystkim milego dnia! Bez stresu!!!!! Trzymajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja zarozumialec z ciebie ze hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaD - ale dobrze czyta się Twój wpis.. Faktycznie działa kojąco na przestraszone dusze ;) Dużo zdrówka... x Kikusia - :D gratulacje, dużo zdrówka dla Was i czekamy na szczegóły :) x Julia - lepiej ostrzegać i dmuchać na zimne.. Też jestem tego zdania... Ja po nowym roku też smigam na zwolnienie.. x Darkness - dzieciaki maturę zdadzą a Ty myśl o sobie.. Z Twoich wpisów aż bije to szczęście :) aby tak było już do końca.. Trzymam kciuki.. x Griszanka - zdrówka Karolkowi życzę.. Ja póki co nie ogarniam Twoich wpisów odnośnie różnorakich gadżetów dla niemowląt ;) nie mam siły póki co grzebać w necie, ale jak tylko pójdę na zwolnienie to pewnie nadrobie zaległości ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia fajnie że odwazylas się na tą akupunkture :) Jestem z Ciebie dumna. Czekam na info kiedy IUI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie- i całe szczęście od jutra zaczynam gonopeptyl...ten mój lekarz mnie nigdy nie zawiedzie...jak powiedział dwa tygodnie temu tak zrobił:) Ucieszyłam się dzisiaj zobaczymy co będzie dalej:( 30 grudnia jadę na usg i od 1 stycznia prawidłowa stymulacja.... Darkness super przystost:*:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii ale super! Kochana będziesz miała święta pełne nadziei. Teraz odżywiaj się zdrowo, oszczędzaj się. Zachowuj się tak jakbyś już była w ciąży - tak mi niedawno napisała Nadzieja i mądrze napisała:) Który gość martwi się o mnie ? :) Czuje się dobrze w oczekiwaniu do poniedziałku na następne USG i decyzje o moim dalszym pobycie w szpitalu. Tak w ogóle to od wczoraj czuje przelewanie się mojego Maluszka w brzuszku :) Takie fajne laskotanie jakby coś w żołądku Ale to niżej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
***Julia83- pamietam to uczucie jak dzis; przelewanie sie, ruchy dziecka. och jak ja chce to jeszcze przezyc, jeszcze raz! Dzieki, ze mnie namowilas na akupunkture. To naprawde nic nie boli a igielki sa bardzo cieniutkie. Mam nadzieje ze sie u mnie sprawdzi I pomoze przy 3IUI. ***Malamii89- teraz bedzie juz tylko do przodu I z gorki. Ja ide z toba prawie leb w leb. Bedzie dobrze. moje 3IUI bedzie 20, gleboko wierze ze sie uda. Nawet nie chce tego mowic, ale jesli sie nie uda, stymulacja od stycznia. ***Darkness- odpoczywaj, wypoczywaj I ciesz sie. Wysylaj nam pozytywne wibracje :) W koncu twoje marzenie sie spelnilo!!!! Ja tez sie ciesze z wolnego, chociaz u mnie to tylko kilka dni swiat :) *** Zocha82 I Piksi Diksi- dokladnie, ja jestem raze, z wami staraczkami, I mysle ze jest tu nas jeszcze kilka. Mi tez sie raczej do swiat nie uda zajsc, chociaz moze I sie uda bo 3IUI 20 grudnia, ale I tak nbie dowiem sie do poczatku stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Ania dzięki :* o ile to Maluch a nie jelita czy jakieś gazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jutro godz 11 wszystkie kciuki zaciśnięte !!! Jaka jest możliwość , ze sie złe eskimosek rozmrozi? Juz panikuje, wiem ...szkoda , ze mojego M nie ma, jadę z przyjaciółka , bo nie chce sama...myślicie , ze bedzie mogą ze mna wejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan bo ja już tak mam,że się wszystkim przejmuję i martwię:( O której jutro masz crio? bo niewiem o której mam kciuki 3mać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan trzymam kciuki. Tu na forum nie było przypadku ze coś nie tak przy rozmrazaniu więc tym się nie martw. To bardzo sporadyczne przypadki. A czy koleżanka będzie mogła wejść. Hmm podejrzewam że nie Ale najważniejsze ze będzie z Tobą przed i po. Buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×