Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Andzia2010
***Lucy -kciuki zacisniete na jutro! Daj znac co i jak! ***alexvandekol- wszystko bedzie dobrze, nic sie nie denerwuj! Trzymam kciuki. ***Julia83- jakie gazy! to dzidzia!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małamii - super wieści.. Zobaczysz jak zleci do 1.01.. A teraz to pracuj nad pozytywnym myśleniem, bo masz jeszcze trochę czasu. To też w jakiś sposób ma wpływ.. Nie zamawiaj się tak.. Trzymam od dzisiaj już mocno kciuki :) x Alexvan - Julia dobrze Ci pisze.. Chyba na forum nie było takiego przypadku, że coś poszło nie tak... Co najwyżej rozmrozili dwa zarodki lub nie w takiej kolejności pod względem morfologii, o której mówił lekarz, ale nie myśl o tym. Spróbuj się wyciszyć w miarę do jutra, bo od jutra jesteś w ciąży :D x Andzia - masz super nastawienie i tak trzymaj.. Ja trzymam mocno kciuki za Twoje trzecie podejście i żeby było ostatnie. Na akupunkture chodź.. Ja też byłam ostatnio już w ciąży i nic mnie tak nie odpręża jak właśnie to cudo.. Bolał mnie bardzo kręgosłup szyjny, że spać nie mogłam i jak ręką odjał przestał... x Lucy - kciuki za jutro też już trzymam.. x Julka - życzę Ci żeby Cię wypuścili przed Świętami.. x Morela - a Ty czujesz ruchy? Pytałaś mnie wczoraj o to, a ja zapomniałam zapytać Ciebie.. Zaczęlyśmy 19 tc.. Leci ten czas.. Moje koleżanki z pracy mówią, że poczuly jakoś w 20 - 21 tc.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedroneczko ja np ruchy poczułam w 22 tyg, wiec pozno a ciaza blizniacza:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj 16dpt beta 1451 a progesteron 48,3. Dopiero dzisiaj odebralalam wynik i zaraz wyruszamy w droge na 12.50 wizyta,odezwe sie wieczorem. Ja pierwsze ruchy z Kubusiem czulam szybko bo w 17tc. Mowia ze to zalezy czy na przedniej czy na tylnej sciance jest lozysko,czy cos takiego,nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaa wynik super na pewno będzie widać pęcherzyk:-) Ja tez pierwsze ruchy ok 17 tyg ale takie świadome i konkretne ok 20-21 Tc. Lucy kciuki w górze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, Alexvandekol kciuki zacisniete i czekamy na wieści A dla wszystkich udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona- no czas leci;) a wydaje się, że dopiero żeśmy betę robiły, a już zaraz polowkowe ;p jeśli chodzi o ruchy to ostatnio zjadłam obiad i polozylam się na kanapie i miałam wrażenie jakby mi tak rybka w brzuchu latala...myślę, że to może być to, od tamtej pory powtórzyło się to kilka razy;) ale też nie jestem znawca w tym temacie bo też to moja pierwsza ciąża. Mi też koleżanki, mówią ze około 20-21 tygodnia juz będę pewna, że czuje właśnie ruchy;) # Lucy kciuki trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela to ja mam tak samo, ale ja jestem w 15 dopiero, chociaż z usg wynika ze 16. No i ja leżę non stop wiec moze dlatego to czuje. Dziewczynki wychodzę dzisiaj:) ale muszę leżeć non stop i nie ma mowy o jakimkolwiek wychodzeniu z domu, a nawet wstawaniu żeby zrobić jeść. Po świętach do mojego lekarza na kontrolę. Wieczorem M mnie odbiera i do domciu :) Ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia super,że już wychodzisz:) Wkońcu co w domciu to w domciu:) Lucy o której będziesz miała wynik? Alexvan już po?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
***Julia83- super ze wychodzisz, swieta w domu, coprawda na lezaco, ale zawsze w domu. Przynajmniej nie musisz gotowac :) Ja zato mam duzo prac domowych, gotowania I nie wiem jak sie wyrobie do swiat bo pracuje wlacznie z wigilia -ale tylko do 12 :) w wigilie ***Lucy- kciuki nadal zacisniete. daj nam znac jak bedziesz wiedziala. ***Alexvan- kciuki zacisniete mocno, napisz jak bylo z mrozaczkiem, jak sie czujesz I jak bylo. ***Merenka- dzieki, tez zycze milego dnia!!!! ***Biedrona1979- dzieki kochana, ja tez mam nadzieje ze do 3 razy sztuka I teraz sie powiedzie. A po akupunkturze mialam takie same odczucie. Pelny relaks, z pewnoscia sie jeszcze wybiore. Ja dzis juz bylam na USG i krwi. Pani na usg dopatrzyla sie 2 na prawym, 1 -25mm a drugi 18mm. Oczywiscie od razu mnie zgasila mowiac ze w tym 25 jak taki duzy to moze byc pusty. Ale ja sobie mysle co tam ona wie :) Musi byc dobrze. Czekam na wiesci od lekarza i napisze kiedy 3IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, Alexvan - kciuki trzymamy!!! Biedronka - ja czulam ruchy chyba w 23tc bo mam wlasnie łożysko na przedniej stronie...ae potem z kazdym tyg byly konkretniejsze...jak Jula pisze na lezaco lepiej czuc :) Julka - dobrze,ze do domu dzis:) wreszcie:) i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness, Sylka- ale suuper macie betę:) mega:) ja mam wizytę dopiero po świętach 28.12 i wtedy mam jeszcze raz zrobić badania krwi. xxx Alexvan - jak poszło? myślałam dzisiaj o tobie:) xxx Morela, Julia- czyżby pierwsze ruchy? ale fajnie...:) xxx Julia- super, że będziesz miała święta w domku... Bycz się jak najwięcej, po porodzie juz nie będzie takiej laby:) xxx Lucy- i jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia to fajnie :-) książki, filmy i jakoś to będzie. Tylko leż naprawdę i nie dreptaj w te i z powrotem. Ja jak miałam na początku te straszne mdłości, wymioty i bóle brzucha to m przed wyjściem do pracy na 12 godzin robił mi mini kanapki do pojemnika, herbatę w termos, kroił owoce itd i do lodówki. A ja przy okazji wizyty w toalecie brałam co trzeba ;-) mama przynosiła zupy i jakoś najgorsze zleciało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Wszystko okey :) Na 29 grudnia jestesmy umowieni na wizyte serduszkowa. Pecherzyk ciazowy 4,4mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka - super :) gratuluję... x Darkness - beta super!!! x Julka - współczuję tego leżenia, ale lepiej w domu mimo wszystko niż w szpitalu... x Morela - hehee :) pływającą rybkę też czuję od jakiś prawie 2 tyg :) x Miłego weekendu :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Julia nareszcie :) Dbaj o Was i leż, żeby Cię czasem nie kusiło to i owo ;) * Sylka super :) Trzymam kciuki za serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka gratulacje! Lucy ? Będę grzecznie leżeć :) M ma już urlop od poniedziałku więc od jutra mi gotuje :) Ta rybka to takie idealne określenie ze myślę już do siebie że czuje rybkę. Pewnie tak mi zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobietki :D Julia83 - dobrze, że do domku Cię wypuszczają. No cóż ... przymusowe leżenie. Oby nie trwało to za długo. o Syllkaa - świetnie, że widziałaś już "Kropeczkę" :) Byle do 29 grudnia :) o Kkolaa - :) do 28 zleci ani się obejrzysz :) o A moja "szczęśliwa liczba" na dziś - 3761 :D i więcej przyrostu już badać nie będę. Zrobiłam sobie z ciekawości kilka badań: progesteron - 11,48 (czy to nie za mało???) estradiol - 163,2 żelazo - 179 (a norma do 145) ... mogę chyba łatwo zardzewieć :P glukoza - 93 Zastanawiam się, czy warto pokazać to lekarzowi? Czy nie opierdzieli mnie, że na własną rękę zrobiłam??? Jak zwykle czekam na nieocenione rady forumowych przyjaciółek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness jak ja się cieszę czytając Ciebie. Buźka uśmiecha mi się do telefonu! Czekałam tak długo na takie wyniki u Ciebie! Lekarzowi śmiało pokaż badania. Żeby nie było znowu ze strasze :) Nie podoba mi się ta glukoza. Niby w normie jeszcze, ale po obciążeniu za jakiś czas może być problem. Odstaw węglowodany. A jeszcze pytanko na czczo robiłaś? Na progesteronie się nie znam Ale Biedronka może się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness pokaż wyniki lekarzowi jak najbardziej. Glukozę na tym etapie miałam taka sama, jest w normie. Progesteron pewnie cos dołoży bo mógłby sie z deka podnieść..co teraz bierzesz? Na żelazie sie nie znam i estradiolu juz po pozytywnych betach też nie. Super przyrost i to najważniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja juz w domku, powiem Wam tak, myslalam, ze za drugim razem bede sie mniej stresowac a były mimo wszystko większe nerwy ( moze dlatego , ze to moj jedyny mrozaczek ) . Po rozmrozeniu uzyskano jeden zarodek 6- blastrometrowy , ale transfer był juz 7-dmio bo eskimosek zaczął sie dalej dzielić , wiec jestem tym bardziej pełna nadzieji. Miałam strasznie ściśnięta szyjke macicy , wiec wykonano laserowe nacięcie osłonki no i jest ...teraz niech tylko sie ładnie zagniezdzi. Śmiałam sie dzisiaj , ze to bedzie taki Santa Vandekol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie martwię, bo dzis byłam jeszcze po wszystkim w pracy i jutro tez nie mam jak odpocząć , dopiero wieczorem , ale nic nie dźwigam i tylko siedze lub stoję a od jutra tylko leżę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :-) wiem ze zupełnie nie w temacie, ale czytam Wasze forum juz od bardzoooo dawna i kilka razy pozwoliłam sobie na udzielenie się (w formie trzymania kciuków za pozytywne wiadomosci). Teraz chciałabym Wam po prostu złożyć życzenia prosto z serca na nadchodzące święta ! Ja jestem po 4 latach walki o dziecko, nasz synek ma 1,5 roku. Rozumiem smutek każdej z Was, choć wogole się nie znamy (może kiedys minęlysmy się na ulicy, ale to wszystko). Ale raz jeszcze powiem - jesteście naprawdę silne, wytrwale i skuteczne w ostatecznym rozrachunku !!!!!!!! :-D :-D :-D wszystkie zasługujecie na szczęście i za Wszystkie Was razem z maluchem trzymamy kciuki !!! Wysyłam moc pozytywnej energii :-) o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia bardzo się ciesze !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×