Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Annie współczuję przeżyć. Pocieszające jest to że lekarz zachował twarz i przyznał się do błędu, przeprosił a nie zwalal na coś tam. Xoxo Melena jak tam kupka? Była? Podalas czopek? Xoxo Penelopka ja teraz zakupy spożywcze przez internet robię. Niestety mój kręgosłup nie pozwala mi na wizyty w supermarkecie. Xoxo Sylkaa no to miałaś zajęty czas... Współczuję bólu pleców, bo też tak mam i to w zasadzie od początku ciąży prawie. Potem 7 miesiąc ból trochę mniejszy i teraz znowu niestety. Ćwiczenia dla ciężarnych bardzo mi pomagają, bo tak to chyba bym chodzić nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 muszę w necie podpatrzyc jakies cwiczenia,bo u mnie tez od poczatku ciazy kregoslup doskwiera ale teraz juz bywa masakrycznie. xxx U mnie 27tc i +7kg na wadze. W pierwszej ciazy do prawie 31tc mialam +10kg,ciekawe ile teraz bedzie. Choć brzuch mam już większy niż z Kubusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Podałam małemu kawałek czopka i wyszło trochę kupki, właśnie twardawej. Ale potem sam się tak obsrajdolił, ze musiałam go przebrać :P Potem był jak inne dziecko- spokojny i radosny. Ulżyło mu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście - była już raz prośba by nie dodawać postów składających się z samych liter pisanych w pionie ... to wygląda beznadziejnie, gdy pół strony zajmują takie właśnie pierdoły ... Odrobina cierpliwości, a w końcu wszystko się wyświetli... o Jak po weekendzie? My spędziliśmy go u teściów na wsi ... cudne powietrze, miejsce w cieniu znalazłam, zatem dało się wytrzymać. U nas 27t 2d ... według obliczeń lekarza (TP 22.08) zostały 3 miesiące ... ale czas pędzi. Zapowiadają na cały tydzień u mnie ładną pogodę. Oby upałów tylko nie było. Zauważyłam, że podczas wyszywania drętwieją mi palce ręki w której trzymam igłę - czy to ciążowa przypadłość? Ta dieta dla cukrzyków to jakaś masakra ... głupi o mi było, jak u teściowej na obiad zjadłam tylko trochę mizerii ... ziemniaki i mięso smażone przecież miałam odrzucić :P Teoretycznie powinna zainwestować w prowar, ale szkoda mi kasy :P a dodatkowo nie mam gdzie tego w kuchni trzymać :( Piec w rękawie znów mi się nie chce ... ot lenistwo mną owładnęło ... no wiem wiem, nie ma się czym chwalić ... Dzisiaj chyba u gotuje sobie trochę marchewki, żeby coś na ciepło było ... o Nadzieja78 - czy przy tej diecie serio odpada wszystko co smażone? A gdybym tak kawałek cielęcinki czy piersi z kurczaka, bez tłuszczu, na teflonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - to chyba dziś, wiec kciuków nie puszczam, czekamy na dobre wieści:* Miska- przeczytalamM te normy przytycia o których dr Tobie mówił, M teraz bedzie mnie pilnował żebym za bardzo sie nie objadała słodkościami i nie przekroczyła tej granicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko możesz mnie wpisać na 7 czerwiec wizyta. Nie wierze ze juz startujemy, ale strach jest olbrzymi. Biedronko jak tam? Basik 30 odezwij się co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie, co na ból gardła???? Normalnie nie mogę przełykać śliny tak mnie boli ;-( uszy mnie aż bolą..o głowie nie wpsomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllka w związku z tym, że też masz wcześniaka mam pytanie. Cz Ty Kubusia karmiłaś piersią? Jeżeli tak to kiedy wprowadzałaś mu inne jedzonko? Traktowałaś go jak donoszone dziecko, czy korygowałaś do terminu porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś pochodziła do INV w klinice Invmed Gdynia Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie tnie tnie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Katowice 27 stopni. Czuję że lipiec i sierpień będzie ok 36. Masakra. Dobrze, że w domu chłodno. Chyba już wolę temperatury 22 stopnie. A ja odpoczywam. To znaczy zamierzam odpocząć, się przespać bo od 5 nie śpię. Ciekawe co u Izy i Biedrony. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F f f f f f f f fF f Ff f f f f f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co i rusz się zacina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wlasnie po wizycie dzis jest 28dpt i chyba dobrze nie jest. Pecherzyk ciazowy jest cialko zolte tez lecz serducha nie slychac. Wedlug usg jest to 6tc ale gin mowi ze dla niej wyglada na wczesniejszy tc. W pon kolejna wizyta zobaczymy co bedzie jak nie bedzie zadnego postepu to w wtorek do szpitala a w sr lyzeczkowanie. Kolejna porazka?! Czy jest jeszcze szansa na zeby uslyszec serduszko? kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila spokojnie, poczekaj jeszcze...dużo zalezy tez od długości cyklu z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila a na wizycie byłaś u normalnego gina czy w klinice? nie wiem czy czytałaś mój poprzedni wpis, ale podobnie jak Ty byłam na wizycie w 28dpt (tylko, że moja wizyta była związana z plamieniami), lekarka która robiła mi usg stwierdziła, że nic nie widzi i że mam odstawić leki, ale powiedziałam jej, że tego nie zrobię bez konsultacji z innym lekarzem (tym bardziej, że 5 dni wcześniej było wszystko ok). 31dpt byłam na wizycie w klinice i lekarz po usg stwierdził, że wszystko jest ok, serduszko bije, a plamienia spowodowane krwiakiem. życzę Ci, aby w Twoim przypadku również się tak zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusiu bylam w klinice tam gdzie bylam prowadzona fo ivf. Kolejna wizyta za tydzien. Kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kamila- oczywiscie, ze jeszcze jest szansa na serduszko! U niektorych pojawia sie duzo pozniej!! Trzymam kciuki za same dobre wiadomosci! X Zocha82- no nasz dr caly czas opiera sie na normach angielskich. W Polsce tez maja sie zmienic lub zmienily juz i sa zblizone do tych angielskich. Generalnie kolezanka, ktora jest dietetykiem powiedziala, zeby pilnowac tego 0,5kg/tydzien to bedzie wszystko dobrze :) X Darkness- mysle, ze najwazniejsze, zebys ograniczyla pewne produkty, ale przechodzenie na 100% diete dla cukrzykow bez glukometru jest dla mnie co najmniej dziwne... A jesli chodzi o marchewke to chyba wlasnie gotowanej przy cukrzycy nie mozna, ale pewna nie jestem, wiec jak cos to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Kkinia Codziennie Was czytam ale jakoś nie pisałam.W sobotę byłam na wizycie i ruszam od 10 czerwca. Mam nadzieję że zdarzymy. Nie rozumiem dr na poprzedniej wizycie mówiła że nie ma czasu na antykoncepcję że jedziemy krótki protokół no a w sobotę zapisała antki. Mam brać przez 15 dni a po kolejnych 5 wizyta. I co się okazało 10 czerwca nie ma mojej dr ani innego którego znam, jest jakaś konferencja czy coś? Zapisana jestem do dr Makowieckiej znacie ją może? Mam nadzieję że te 20 dni starczy aby urosły piękne pęcherzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD ma racje co do marchewki, surowa jak najbardziej tak, ale niestety gotowana odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila- nie poddawaj sie, ja słyszałam o ekstremalnym przypadku że serduszko pojawiło się w 9tc, ja jak poszłam w 6t2d też jeszcze nie było, dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness żadnej marchewki gotowanej, popatrz jaki wysoki ona ma indeks glikemuczny. A pieczenie w rękawie nic prostszego..wrzuć kilka udek z kuraka wczesniej przyprawionych slodka i ostra papryka np.zawiń końce foli i do piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan dla mnie pomagało Tantum Verde na gardlo w ciąży. Piłam tez dużo wody letniej przegotowanej z cytryna i miodem i herbatę ze świeżym imbirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×