Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Alexvan ja przy przeziębieniu kupiłam syrop prenalen i tabletki mamagard, później propolki :-) U mnie dziś aplikacja pokazuje 50 dni do porodu....SZOOK! ! Julka a jak u Ciebie? Nic się nie rozkręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Alexvan- syrop prenalen plus argentin t. X Aleczka21- ale zazdroszcze :) pozytywnie oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan na gardło mi pomaga zieloną herbatka z miodem i cytryną i tak jak Nadzieja pisze tantum verde można. Kamila serduszko jeszcze się pojawi. Bądź dobrej myśli. W razie nieszczęścia nie zgadzaj się na lyzeczkowanie. To ostatecznośc jeśli leki nie pomogą. U Kinii pomogły i już za 2 tygodnie rusza! Kinia tarczyca uregulowana? Ciekawe co tam u Biedronki. Nic do mnie nie pisała. Jesli urodziła i Iza miała cc to ja teraz pierwsza w kolejce. OMG :) jak to brzmi. Do mnie dalej nie dociera ze będę rodzić :) To jest jakby obok mnie. Aleczka u mnie się nie rozkręca, ale skurcze mam codziennie. Dzisiaj wzięłam nawet nospe bo zaczęły być bolesne. Pojawiły mi się 4 rozstępy na brzuchu:( niby malutkie ale są. Już ogarnelam klinikę w której je usunę we wrześniu pewnie :) Malena a jak u Ciebie rozstępy? Mniej widoczne po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik30 mnie się coś kojarzy Makowska, ale moze już zapomniałam, na imię chyba Agnieszka, młoda, delikatna. Byłam u niej na pecherzyku i serduszku. Cudowna kobieta, bardzo empatyczna. Ale jak prowadzi procedure to nie wiem. A teraz u kogo byłaś? Dobrze ze dostalas antki, ja też miałam przez 2 tygodnie przed krótkim protokołem i super efekt był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila będzie dobrze nie ma innej opcji, musi być trzymam kciuki. Basik 30 to się kochana doczekalysmy ruszamy prawie w jednym czasie, oby te nasze męki były wynagrodzone już niebawem, ściskam Jula 1.06 mam wizytę u endokrynologa kazała mi przed wizytą zrobić tylko tsh ale jak to ja w jeden wynik nie wierzę więc robiła tsh w środę wynik 1,25(w normie) Jutro pojadę też zrobić, a kolejne już przed wizytą zrobię w piątek tsh razem z tym ft3 i ft4 takie wyniki będą dla mnie wiarygodne a nie tylko jeden jak ona chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane.. Dziękuję za pamięć, kciuki i dobre słowa.. 23.05 o 22.07 przyszedł na świat nasz ukochany okruszek.. Ma 49 cm i ważył 3050... Póki co jest w inkubatorze na dwie doby... Ja miałam wywoływany poród, ale przez brak reakcji na oksytocyne i strasznie mało wód zakończyło się to cc.. Wymeczyli mnie niepotrzebnie.. Póki co jestem mega słaba.. Ściskam Was wszystkie i za wszystkie trzymam kciuki :* x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - piszesz o 4 rozstępach (to nie dramat) ... ja mimo, iż w 1 ciąży smarowałam się od 3 miesiąca, w ciągu jednej nocy zostałam uraczona całym "pociętym" brzuchem ... teraz modlę się, aby te rozstępy które mam nie rozeszły się na dobre, bo wtedy nie wiem czy cokolwiek mi pomoże :( nowych tez nie chcę :( o Biedrona - daj znać co u Ciebie. o Kamila1637 - ja miałam crio 5 - dniowej blastki i w 28dpt serduszko było ... dziewczyny jednak napisały ci o innych doświadczeniach, zatem zaciskam kciuki abyś za tydzień usłyszał piękne, miarowe pukanie :) o Dowiedziałam się, że najprawdopodobniej Gameta w Rzgowie będzie funkcjonowała tylko do lipca (kłopoty finansowe) ... więc, nie mam gdzie rodzić :( Ciekawe czy dostanę się do Medeora ... Kurcze nie podoba mi się ta cała sytuacja ... już oswoiłam się z myślą, że urodzę w Gamecie ... znam lekarzy, miejsce itd ... a tu :( o Nadzieja78 - nie gotowałam marchewki ... włożyłam w folie aluminiową kawałek łososia, obsypałam curry, pieprzem i skropiłam cytryną i do tego dołożyłam marchewkę ... 30 min w 170st i było smaczne :) ... Dzisiaj będzie barszcz ukraiński ... nie mam zamiaru w 100% stosować się do diety. Zrezygnowałam z cukru (tylko do kawy raz dziennie - zbożowa - wiem, pisali, że też nie można, ale to już musiałabym sobie odmówić wszystkich przyjemności ... a tego nie zrobię) ... nie jem słodyczy, białego pieczywa (przerzuciłam się na wasa), makaronu ... ograniczyłam też sól i małe posiłki regularnie co 3 - 3,5h. Duzo sałaty, rzodkiewki, pomidora, ogórka ( w tym mój ulubiony kiszony) ... Mam nadzieję, że to wystarczy. o A jutro wybieramy się na "X-Men: Apocalypse" ... ciekawe ile wytrzymam na siedzeniu w kinie bez wiercenia :P Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatniej chwili: Biedronka wczoraj została mamą ... miała wywoływany poród i niestety skończyło cię cc. Mały musi troszkę w inkubatorze przebywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka napisała ze urodziła a tu się strona zaciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, niestety, u mnie masakra z rozstępami... Wygląda to masakrycznie. Mam dwa preparaty i smaruję kilka razy dziennie. Potem też muszę brzuszki poćwiczyć, żeby ten tłuszczyk spalić i skórę ujędrnić. Staram się nie frustrować tym, tłumaczę sobie, że to jeden z kosztów za to moje małe blond szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka gratuluję jeszcze raz. Dochodzcie do siebie. Najważniejsze ze już razem. Przesyłam moc buziakow! Xoxo Darkness jak to Gameta przestaje działać? Klinika niepłodności też? Mam nadzieję że nie bo co z moim mrozaczkiem :O Xoxo Darkness pocieszylas mnie trochę z tymi rozstepami. Xoxo Malena słyszałam ze do roku od pojawienia się można je łatwo usunąć. Laser frakcyjny lub nowa metoda radiofrekwencja mikroiglowa - ta druga droższa ale bardziej skuteczna. Jeden zabieg 1500zl ale przy małych rozstepach wystarczy 2 zabiegi. Można temu dr wysłać zdjęcie i oceni mniej więcej ilość zabiegów i która metoda. Mojemu M już kazalam na to zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Biedronka :-) Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Okruszka :-D Julia :-) :-) Mam wiadomość dla Ciebie ;-) wczoraj byłam na usg - to był dopiero 18 dpt. Jest piękny pęcherzyk. Trafiłam na kontrole z brunatnymi plamieniami. Skutek lutinusa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola super! Czekamy zatem na serduszko. Kiedy następna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona, gratuluję, odpoczywaj i wszystkiego dobrego dla Was, dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Biedroneczko gratuluje, dużo zdrówka dla Ciebie i synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 sorki,że dopieroteraz ale foorum mi sie zacinało. Ja nie karmilam piersią,ale Kuba dostawał moje ściągnięte mleko przez jakies 2m-ce potem przeszlismy na PreNan (mleko dla wcześniaków). Ja wprowadzalam inne posilki pomalu po 5m-cu,jeśli chodzi o gluten to zaczelam jakoś chyba w 7 m-cu. Dr kazala mi patrzec na wiek skorygowany,choć u nas pierwsze co to zaczelam wprowadzac soczki,bo Kuba nie chcial pic wody ani herbatek a zaczynaly sie upaly i rozcienczalam mu 1:3.Potem marchewka,jablko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona serdeczne gratulacje,szybkiego powrotu do sił i duzo zdrowka dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Biedrona cieszę się że już po wszystkim. Teraz dochodź do siebie, nie martw się że jesteś słaba w końcu nie minęła nawet doba. Gratulacje:) A u mnie wizyta 14 czerwca o godz 14. Coś mi się pomyliło z ósmym. A prenatalne 1 czerwca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka! Wszystkiego naj! Niech okruszek szybko wraca do pełni sił. I Ty też. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedroneczko 👄 gratulacje 🌻 w końcu się doczekałaś.Wszystkiego dobrego dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness no i super :-) na tego łososia możesz położyć plasterek cebuli, czosnku pól łyżeczki masła i trochę posiekanego kopru i natki i tez pycha:-) z nabiału spokojnie jogurt naturalny ..ja Inke tez piłam z łyżeczka rozpuszczalnej. X Biedronka gratulacje :-) wiadomo ze jesteś słaba w końcu urodziłaś:-) wszystko przejdzie pomalutku ;-) A swoją drogą to dziwne ze skoro próba z oksytoc nie przyniosła wczesniej rezultatu, to teraz znów ja podawali ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Biedronka, gratuluję i życzę Wam dużo zdrowka! wszytskiego dobrego:) DArkness, to pewne? ja mam tak samo jak Julka tam mrozaczka... Julka, dowiadywalas się, jak to jest z przechowywayniem zarodków od 1 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×