Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezenty na świeta

Polecane posty

Gość gość

hejka Posiadam na sprzedaż przedmioty dostępne tutaj: www.kupujtanio.org Zapraszam bardzo, świetna okazja na prezenty pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych wszystkich, ktorzy nie lubia stac w swieta w kolejkach, proponuje rozwiazanie, na ktore wiele osob sie decyduje. A mam na mysli karty podarunkowe, ktore mozna realizowac w rozny sposob. Wiele ciekawych propozycji dla zony, mamy, taty, a nawet dla dzieci widzialam na wyjatkowyprezent.pl. Mozna tym samym spelnic czyjes marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkim Paniom z rodziny zakupiłam wszelkie rodzaje pięknej bielizny z Alles ;) Gorzej z Panami! Ciężko się zdecydować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne, unikatowe i modne prezenty kup w Inna Ja, masz pewność, że prezent będzie wyjątkowy. Polecam www.innaja.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia324
Kiedyś nie miałam Internetu i miałam zawsze problem jakie prezenty kupić. Chodziłam po tym mieście i szukałam. Teraz takie udogodnienia. Tyle stron które można sobie przejrzeć a nawet ostatnio znalazłam taką wyszukiwarkę prezentów gdzie są propozycje prezentów na mikołajki, na święta bożego narodzenia i inne okazje https://jakiprezent.pl/prezenty/sw-mikolaj-6-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam naszą stronę zitolo.com, która zrzesza miłośników sztuki handmade. Znajdziecie u nas wyjątkowe przedmioty wykonane ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawleczko
zawsze wszystkie prezenty kupuję na stronie inbook.pl bo niby to księgarnia internetowa a znjade tam wszystko czego szukam, od multimediów po ebooki, asortyment kuchenny, dekoracje czy zegarki i zabawki :) także wszystko dla wszystkich w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiowaa
w tym roku u mnie spokojnie z prezentami na święta bo jedziemy całą rodziną do Talarii w Trojanowie, gdzie wykupiliśmy specjalny pakiet świateczny i na moje szczęście w tym roku żadne generalne porządki, gotowanie mnie nie dotyczy :) za to będę się byczyć całymi dniami w strefi spa&wellness razem z mężem i dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zezłym roku dostłam od męża termoloki z Babyliss. Jestem bardzo zadowolona. Mam małe dziecko więc to dla mnie szybkie rozwiązanie. Nawinę włosy na loki, pochodzę trochę z nimi, potem rozkrecam, lekko rozczesuję i mam super fryzurę. Teraz podpuszczam go na suszarke z Babyliss z silnikiem szczotkowym. Podobno działa dłużej niż zwykłe. I tak go własnie przekonuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego taty kupuję skórzaną aktówkę. Znalazłam naprawdę fajną i w sensownej cenie na Eobuwie. Myślę, że mu się przyda w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALA1975
Ja w tym roku kupię fajne piżamy :). Myslę, że skorzystam z oferty w all-bielizna.pl zamawiałam dla siebie koszulkę nocną Inga - Nipplex i jestem zadowolona z niej i ze sklepu. Ceny też mają przystępne. A czasu na ganianie za upominkami też nie mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Macie fajne pomysły na prezenty, chyba co niektóre i wykorzystam u siebie. A teraz pytanie czy udało wam się odłożyć na święta. Bo ja nie widzę innej możliwości tylko pożyczka w PROFI CREDIT na zaświadczenie z możliwością odroczenia rat na trzy miesiące. Zrobię zakupy, prezenty i może jeszcze na szaleństwo sylwestrowe starczy. A spłata rat od lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w podczas tegorocznych świąt planuje dla swojej drugiej połowy kupić ładne,eleganckie i trwałe perfumy,polecicie konkretne zapachy? Bo dosyć ciekawe widziałem na PsikPsik24.pl co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że każdy facet ucieszy się z elektronicznego gadżetu z www.lg.com/pl :) Niezależnie od tego, czy będzie to telefon, czy tablet, a może jakaś drobnostka jak etui, elektronika to zawsze dobry pomysł na prezent dla męża, chłopaka czy syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam niepowtarzalne i eleganckie prezenty z duszą na www.gramofonia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o takiej eleganckiej bieliźnie: http://www.anstel.pl/ ? Ostatnio zamówiłam w tej hurtowni rajstopy w promocji i przyszły bardzo ładne,więc myślę,że to dobry pomysł na świąteczny prezent dla każdej kobiety/dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreek0
w tym roku czeka mnie niby wydatek, bo nam zamiar kupic 3 telefony, a dokładniej samsungi s4 dla dzieciaków. chce je kupic na Okey gsm bo mają naet o 70% niz konkurencja, dlatego ten wydatek będzie do przeżycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma nic lepszego niż praktyczny prezent. Praktyczny, ale też nie tandeciarski, jak skarpetki, maści, kosmetyki, maszynki do golenia czy inny standard. Ostatnio postanowiłam się trochę bardziej wykosztować i postanowiłam zrobić zakupy tekstyliowe, tzn. dla babci obrus, dla mamy nowe prześcieradła. Super jakości i bardzo estetyczne prezenty znalazłam na stronie Krainy Obrusów i tam też je kupiłam. Już teraz pewnie się dziwicie, ale na moje nie ma co czekać. W portfelu trochę zabolało, bo nie zarabiam dużo, ale w grudniu będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;) ) Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :) Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :) Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnnnieszka1993
Ja ostatnio na http://szpargaly.pl znalazłam kilka fajnych pomysłów. Na pewno obdaruje swoich bliskich czymś wyjątkowym. W tym roku świeta będą udane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AstaLawista
Ładne, całkiem inne niż te co są dostępne w sklepach typu OBI, CASTORAMIE czy LEROY MERLIN i inne tego typu. Ale tym razem zamierzam wszystkich obdarować biżuterią ;p znaczy się kobietki. Kuźnia Srebra: http://www.kuzniasrebra.pl/ ma ładne do wyboru pierścionki, zawieszki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki wykonane z kamieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamie kupiłam blender na mikołajki. Na święta kupuje rodzicom mikrofalówkę z panasonica . Praktyczne i pożyteczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena218
Ja oryginalne prezenty świąteczne kupuję na http://www.takapaka.pl/. Stawiam na oryginalne prezenty, które z pewnością wywołają pozytywne reakcje. Nie lubię oklepanych zestawów, czy portfeli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! My co roku stawiamy na praktyczne prezenty,nawet teraz wiem że będą to perfumy,a kilak fajnych i oryginalnych zapachów znalazłam taniej na Refan-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×