Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla odważnych. Kiedy i w jakich okolicznościach zdradziliście(łyście)?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego doszło do tej zdrady? Przyczyny zdrady są różne jak wiadomo. Winę najpierw trzeba szukać u siebie, a nie u partnera. Czy są tutaj takie osoby, które znudziły się mówiąc w przenośni, ciągle tą samą potrawą, nawet najlepszą i najwspanialszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniżał mnie, traktował jak powietrze, zachwycał się innymi nawet dużo grubszymi i brzydszymi a mi mówił że jestem gruba...no i zdradzał przede wszystkim już kilka mies.po ślubie złapałam go na zdradzie. Tak więc i ja zaczęłam, kochankowie byli mną zachwyceni, wywyższali pod niebiosa ale jednak z męża nie zdradziłam tak na dobrą sprawę bo rozstaliśmy się 27 lipca a pierwszy stosunek z innym odbyłam 7 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za szczerą wypowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM, ja akurat lubię grube (o ładnej twarzy), ale na pewno nie podkreślałbym tego swojej partnerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos, a dlaczego zdradzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 I dlaczego przestałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień po ślubie, bo mąż mnie wkur...... Cały czas była mowa, że o dziecko staramy się rok- dwa pi ślubie, żeby dać sobie trochę czasu na wspólne beztroskie życie a jemu się momentalnie odwidziało. Od razu gadka, żebym odstawiła tabletki, bo on chce nie tylko żony ale jak najwcześniej mamy, że w rok po ślubie powinnam urodzić.Ani mi się śniło a on, że zero seksu, chyba że zdecyduje się na dziecko.To w tydzień po ślubie wylądowałam u kolegi, bo ile można żyć bez bzykania?Dzień, dwa, ale bez przesady. Po tygodniu zabrałam swoje rzeczy a 10 miesięcy po ślubie byłam rozwódką.Nie będzie nikt sterował moim życiem, zaglądał mi do ci/ pki i do brzucha i mówił kiedy mam mieć dzieci. Niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze. Już przed ślubem wiedziałem że monogamia nie dla mnie. Zdradzam dla sportu i higieny psychofizycznej. Żadne romanse, jednorazowe akcje lub panienki. Tak ze 3-4 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szczerze. Już przed ślubem wiedziałem że monogamia nie dla mnie. Zdradzam dla sportu i higieny psychofizycznej. Żadne romanse, jednorazowe akcje lub panienki. Tak ze 3-4 razy w roku." Mam podobnie i ciągnie mnie do urozmaicenia życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:27 Szkoda, że nie było między Wami szczerych rozmów, może byście się jednak porozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć lat po ślubie.Kryzys w stosunkach damsko- męskich z żoną. Jakieś fochy, pretensje.W sieci znalazłem mężatkę z sąsiedniego miasta na temacie całkiem oderwanym od seksu. Zaczęliśmy pisać, przeszliśmy na priv, po pół roku zaczęliśmy się spotykać.Przy pierwszym spotkaniu wylądowaliśmy w hotelu. Starsza ode mnie 8 lat, zadbana, wesoła, oczytana i bardzo chętna i otwarta w seksie.Od 4 lat spotykamy się raz w miesiącu. Nie chcemy rozbijać naszych związków, ale dobrze nam z tym zakłamaniem.Seks między nami jest cudowny, przy nim ten z żoną to pańszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie zdradził i to z d***** na imprezie męskiej Powiedziałam ze się" zemszcze" czekałam 7 lat. Znajomy z pracy trochę to trwało ake w końcu poszłam ba całość. Sex ogólnie przeciętny ake miał cos co ciągnęło mnie do niego, trwało to pół roku Był następny w łóżku jeszcze gorzej ale cholernie dziany z gestem, mogłam się pomeczyc albo znaleźć takiego do łóżka Znalazłam trwało to trzy lata przecudowne przepiękne lata Kochałam i byłam kochana P.S. Nadal jestem z mężem i na polowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na szkoleniu z firmy w bardzo wypasionym hotelu. Pewnego dnia wychodząc z hotelu zobaczyłam faceta jak marzenie uśmiech modela i cała reszta też Spotkaliśmy sie spojrzeniem trwało to sekundę i musiałam pobiec na parking on czekał na taxi Kiedy ja wracałam on juz jechał zatrzymał się otworzył drzwi dał mi wizytówkę i poprosił bym napisała:) Pisaliśmy 7miesięcy aż wylądowaliśmy w łóżku Jest francuzem i w polsce jest co 5tygodni, chciał kolejnych spotkań ale ciągle odmawiam i szukam nowych wymówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 ale nasze kobiety nie wiedza ze tacy jesteśmy. ;) wrecz uwazaja odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje po obserwacjach że zdecydowana większość facetów zdradza by sie dowartościować podczas gdy kobiety robią to ze słabości do mężczyzn a wcale o to nieproszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak sie czyta facetow z tego wątku to niedziwne ze kobiety ich nienawidzą. Ale ponoć one są jeszcze gorsze" x Proszę o stosowanie zasady nieosądzania tutaj komentujących. Chyba, że oni sami chcą napisać o swoim poczuciu winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos nie analizuj, nie kombinuj. Świata na nowo nie wymyślisz. Taka jest natura i czasem można sobie pozwolić aby jej ulec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Obrzydliwe. To ja nie chce przystosowywać sie do takiego "świata".:O nigdy nie zdradziłam, ale ja zostałam zdradzona-jak napisał brunetos bo chciał się dowartościować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po h...j wchodzisz na taki temat i się wypowiadasz Jak zostałas zdradzona znaczy należało sie tobie Bo dziewice na kafe ero noe ma co z siebie strugac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad dziś Jako autor pytam się po co ten komentarz niedotyczący tematu? Prosiłem też o nieocenianie tutaj piszących. Po złości musiałaś coś napisać, na przekór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys małżeński po pięciu latach razem. Traktował mnie jak kucharę, praczkę i sprzątaczkę. Pojechałam na cztery tygodnie do sanatorium. Dostał takie rogi biedak, że aż mi go czasem żal jak sobie przypomnę. Codziennie. Wróciłam wyluzowana i wypoczęta. Powiedziałam, teraz możemy się rozwieść, nie byłam ci wierna. Przełknął to wszystko i się zmnienił. Teraz jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good girl Czego szukasz na erotemacie?przepisu na babeczki Zakłamana p....o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego najezdzacie na good girl ? Napisała na temat bez osądzania. 12:40 Zawsze jest powód zdrady. Zdrady były są i będą ale jak ludzie są razem szczęśliwi to jest mniejsze jej ryzyko. Sądze ze autor chciał sie dowiedziec czym jest zrodlo problemu analizujac wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam faceta w pracy. strasznie mi sie spodobał. wystarczyło się tylko troche koło niego zakręcić. spotykaliśmy sie przez dwa lata a teraz jestesmy przyjaciółmi i nadal razem pracujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może rzeczywiście niepotrzebnie tu napisałam.:) gość dziś nie jestem zakłamana. Święta nie jestem, ale kiedy byłam w związku to nigdy nie zdradzałam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego najezdzacie na good girl ? Napisała na temat bez osądzania. 12:40 Zawsze jest powód zdrady. Zdrady były są i będą ale jak ludzie są razem szczęśliwi to jest mniejsze jej ryzyko. Sądze ze autor chciał sie dowiedziec czym jest zrodlo problemu analizujac wszystkie wpisy" x A słowo "obrzydliwe" to nieosądzanie? Jako autor znam przyczyny, których może być setki (wystarczy sobie wyobrazić kilka). Lubię czytać historie innych ludzi i wnikać w ich intymność, czasem odnosić te historie do mojej osoby, jeśli jest akurat podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"good girl gone bad dziś może rzeczywiście niepotrzebnie tu napisałam.usmiech.gif" Dzięki za zrozumienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl A umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj jeszcze raz temat i wyp....aj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×