Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xooxxooxox

Zamykam sie przed swiatem, a nie chce..

Polecane posty

Gość xooxxooxox

Nie myslalam, ze bede to tutaj pisac, ale musze sie wyzalic :D Jestem osoba wolna, niezalezna, typem samotnika. Nie lubie kiedy ludzie, faceci mnie osaczaja. DLatego bardzo czesto zrywam kontakty bo po prostu mam dosc tego, ze ktos ciagle do mnie pisze, dzwoni, jest bez przerwy ze mna w kontakcie. To jest tak jakby zakłocal moja przestrzen, czuje sie osaczona i uciekam od ludzi.Mecze sie. Wiekszosc ludzi mnie nudzi, jestem troche malomowna, wiec nie lubie gadac po to zeby gadac. Nie lubie niezrecznej ciszy, ale tez nie chce mi sie po prostu gadac od tak sobie, skoro nie mam ochoty rozmawiac z jakims czlowiekiem. Czasami kiedy 'podobaja' mi sie ludzie, wydaja sie interesujacy to ja tez z nimi gadam, staram sie podtrzymac rozmowe i jest fajnie :D Powiem wprost, chyba wiekszosc ludzi dookola olalam, poza przyjaciolmi. Studiuje w duzym miescie, do domu mam kilka godzin samochodem. Jezdze co kilka tygodni, tam mam przyjaciol. DO tego miasta przyjechalam praktycznie sama. Wynajelam mieszkanie z obcymi ludzmi. Na poczatku bylo fajnie, dogadywalismy sie, imprezy, ale pozniej doszlo kilku znajomych, uznalam, ze to nie jest towarzystwo dla mnie. Denerwowali mnie, odcielam sie i odliczalam dni do wyprowadzki. Teraz mieszkam tak jakby sama. Mam jakichs znajomych z uczelni, ale bardzo rzadko sie z nimi widuje po uczelni. Siedze teraz sama rozmyslam nad moja "byla miloscia", zastanwiam sie co ja bede robic w zyciu. Odechciewa mi sie tego miasta. Ten rok byl dla mnie koszmarem, marze zeby sie skonczyl. W tym roku cos sie ze mna stalo, jeszcze bardziej sie w sobie zamknelam. Z jednej strony jestem typem samotnika i lubie wyjsc gdzies na miasto sama, a z drugiej strony brakuje mi czlowieka. Czasami mi to nie przeszkadza, ze taka jestem a czasami mysle, ze po prostu jestem psycholka. Lubie meskie towarzystwo, uwazam, ze istnieje przyjazn damsko- meska, tylko, ze jeszcze nie trafilam na goscia, ktory uwazalby tak samo, niestety musialam wsyztskie kontakty z nimi zerwac...Smiac mi sie chce z samej siebie :D co sadzicie o takiej psychopatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego psychopatka ! chesz sobie urozmaisić wal na dyskoteke o sobote i ćpaj ! Przeciez jesteś ułozona zrownowazona dziewczyną tylko takiej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa piątka z enneagramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooxxooxox
Nigdy mi to jakos nie przeszkadzalo, ale ost zauwazylam, ze innym to troche przeszkadza. Uwazaja, ze jestem niesmiala. Czasami moze i jestem, ale ja po prostu jestem malomowna. wystarczy, ze jestem w kregu ludzi ktorych lubie, nowopoznanych czy calkiem obcych i jakby odrazu sie ciesze :D uwielbiam poznawac ludzi, nowe miejsca. Moglabym co kilka miesiecy zmieniac miejsca zamieszkania, chocby na koncu swiata. Nikt mnie nie zna, nie ocenia, widza jaka jestem po prostu. Sprawia mi to ogromna radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooxxooxox
his infernal majesty- a jestes pewna, ze to ten facet? Bo mi jak zalezy na jakims, czuje, ze to to, to chce byc z nimi w kontakcie, nie przeszkadzaja mi. Bylam kilka lat temu z takim kolesiem, ale po kilku tygodniach "milosci" denerwowal mnie i bylam z nim na sile, robilam wszystko, zeby ze mna zerwal bo ja glupia czulam sie winna :D Natomiast moja ostatnia i chyba pierwsza wielka, prawdziwa milosc, na poczatku tez mnie denerwowal, byl bez przerwy ze mna w stalym kontakcie. Po kilku dniach mi przeszlo i zauwazylam, ze ten facet daje mi tyle radosci, ze jak nie gadalismy co dzien to sie wsciekalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ciebie zrozumieli w koncu ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×