Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOLE_GRAF

nauczyciel/pedagog/wykładowca

Polecane posty

Ewcia 27 ---> aż tak ciężko? Anna M ---> zostają wspomnienia a to najpiękniejsze co może być :) ja też żyję marzeniami i dzięki sponsorom je spełniam (rzutnik multimedialny na potrzeby moich studentów i laptop :)) jestem optymistką :) u mnie nie ma tradycji rodzinnych w nauczycielstwie Nela ---> dla takich chwil warto żyć -masz rację :) aha ... ps. dostałam angaż na następne półrocze od października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... następne marzenie? \"kino domowe\" lub odtwarzacz płyt dvd do sali audiowizualnej (już podanie złożyłam w dziekanacie -a sponsorów też już mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki moim marzeniom o lepszej pracy ułatwiam studentom życie ;) zresztą myślę, że każdy z nas zasługuje na to, by mieć wszystko co najlepsze ... NIE BÓJMY SIĘ SPEŁNIAĆ MARZEŃ (czyichś i własnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gląby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz sponsorów? Ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję 6 lat jako nauczyciel j.ang w podstawówce i gimnazjum. Praca nie łatwa,ale lubię to co robię bo przekazywanie wiedzy innym daje mi satysfakcj. Kokosów nie zarabiam,ale zawsze to pewna praca i wiem że 1 dostane wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam studia pedagogiczne. Wybrałam ten kierunek, dlatego, że nie wyobrażam sobie, by robić coś innego w życiu niż praca z dziećmi. Czuję, że to moje powołanie. Zresztą trudno mówić o tym, że ktoś zostaje nauczycielem dla kasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×