Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zagadać do faceta który mi sie podoba i będe mieć z nim do czynienia

Polecane posty

Gość gość

Znam faceta z widzenia. Często mijamy się. Patrzy na mnie ale nigdy nie zagadał. Teraz wiem że będzie u mnie w pracy i to u mnie w biurze. Jak zagadać do niego? Wcześniej widywałam go najczęściej jak jeździłam rowerem. Chciałam nawet jakoś sprowokować swój upadek aby zwrócić jego uwagę, ale bałam się że rzeczywiście coś sobie zrobię. Facet nieśmiały. Teraz mam okazję. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie lubią jak kobieta się naprasza jak będzie zainteresowany to będziesz wiedziała pierwsza, zdobywaniem możesz go zniechęcić tylko albo mieć jednorazowy numerek, szukasz związku to trzymaj dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to facet taki trochę nieśmiały. Nie chodzi o to, żeby być nachalnym tylko trochę go ośmielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ze jest wolny? bo ja zajety to bedziesz zawiedziona i desperatke z siebie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na 100% wolny. Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"faceci nie lubią jak kobieta się naprasza jak będzie zainteresowany to będziesz wiedziała pierwsza, zdobywaniem możesz go zniechęcić " Przy takim podejściu to najlepiej odpuścić i liczyć na cud. Jak facet się podoba i go nie zaczepisz to na 99,9% nic z tego nie będzie bo małe szanse że akurat Ciebie on zaczepi (to te 0,1% szans bo czasem ludzie nawet w totka wygrywają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chciałabym wykorzystać szansę, że będę miała okazję z nim porozmawiać, ale w takim sposób aby go nie wystraszyć. Zresztą chyba po rozmowie idzie wyczuć czy nadajemy na tych samych falach. Powiem tak, że jak go spotykałam w różnych miejscach to zawsze mi się przyglądał, ale nigdy nie zagadał. Teraz będziemy sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbbbb
Zapytaj, czy wypełniał juz ankietę. I daj mu odpowiednio spreparowana do wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by mi sie facet ewidentnie podobal to bym zaproponowala mu kawe woz albo przewoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wóz albo przewóz, od razu z grubej rury. Coś w stylu "podobasz mi się, chcę mieć z Tobą dwójkę dzieci. Może być za miesiąc ślub?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o feromonach? Może użyć tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feromonach? Polujesz na psa czy na faceta? Nie daj się zrobić w reklamy jak idiotka. Jak chcesz działać na jego libido to lepiej obcisłe ciuchy (o ile jest co podkreślać). Zamiast feromonów lepiej się umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowany człowiek chwyta się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziec, że nastawiasz wodę na kawę i zapytać czy nastawić więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem i podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×