Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życiowa rada dla młodego

Polecane posty

Gość gość

Mam 23lata jak narazie spotykałem się z kilkamo dziewczynami ale to było tak na luzie, całowałem się przytulałem się też, ale jeszcze takiej dziewczyny nie miałem z która bym chciał zamieszkać pobrać się, jak uważącie czy któregoś dnia znajdzie mi się ta dziewczyna z która będa chciał zamieszkać i się pobrać ? Powiem Szczerze nie wiem dlaczego ale kobiety po 30stce też mnie krecą i chciałbym się na randkę z taką umówić pójść do łóżka czy pod prysznic czy to normalne jest ? no i czy mam szanse że takie coś mnie spotkać może czy musze poczekać aż będe miał 30pare lat? Chodź mam nadzieję ze w wieku 30paru lat będe miał żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym aby mnie jakieś miłe chwile spotkały w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne.Mając 24 lata spałem z 35-letnią kobietą.Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Ci fajnie, tez bym chciała taką kobiete trafić której by nie przeszkadzał wiek są na to szanse? i czy ta kobieta była mężatka czy panna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kobiety w wieku 35-40 lat wolą właśnie takich młodych jak ty do miłosnych przygód niż jakiegoś podstarzałego już.Tamta moja oficjalnie była wolna.Pochodziła z innego kraju i działo się to za granicą gdy pracowałem.Popiliśmy trochę w pubie i skończyło się u niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak uważacie czy w życiu kiedyś spotkam tą właściwą dziewczynę z która będe chciał mieszkać i się ożenić z nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że znajdziesz.Trzeba tak myśleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego tak jest u kobiet w wieku 35-40lat czemu u nich takie coś bywa? No to ja też mam szanse aby takie mnie coś spotkało abym poszedł na randkę do łóźka pod prysznic z jakąś kobietą po 30stce czy musze poczekać na to jak będe miał 30pare lat? Chyba ja młody jestem i cały życie mam przed sobą więc chyba wiele rzeczy czeka na mnie jeszcze, i wiele kobiet raczej powinen spotkać w życiu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×