Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadżerka jaki koszt prywatnie usunięcie ?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o odpowiedz jeżeli chodzi o prywatne wapalanie wyleczenie jaki koszt jest u ginekologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lekarz odradzał mi metodę przez wypalanie. Mówi, że to już stara i nienajlepsza metoda. Polecił mi wymrożenie albo laser. Koszt 350 albo 1000. Można też usunąć chirurgicznie bezpłatnie, ale jest się 3 dni w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 zł laser placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest mieć zawsze partnera podczas badań pochwy i zabiegów porodów przy sobie.Bardzo często dochodzi do Zakażeń pochwy bo rękawiczki niestety chronią Tylko lekarza nie pacjenta bo często dotknie coś i zakaza dlatego partner delikatnie zwracauuwagę by Zmienił rękawiczki! !!Również badanie czy zabieg przebiega dużo lepiej bo boi się ginekolog świadka jakim jest partner. A mamy Prawo do obecnośc***artnera podczas badań i zabiegów w szpitalu nie może wyprosic w brew naszej woli jest wtedy Ubezwlasnowolnienie pacjenta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie na nfz? Ja wymrażałam na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle niech lekarz cię nie dotyka. Partner niech mu laser z ręki zabierze i sam niech strzela w nadżerkę, bo lekarz na pewno by coś spieprzył. Bo każdy lekarz to konował. I to tego zboczeniec, który podnieca się zaglądając starym babom w cipki z grzybicą. Tylko niech partner nie zapomni, żeby zmienić rękawiczki. Weź, człowieku spadaj z tego forum, bo powtarzasz się jak stolec. Kopiuj-wklej już opanowałeś do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam małą nadżerkę i miałam zamrażaną państwowo, u nas państwowo nawet już nie wypalają... nadżerka niby mała ale plamiłam po tym zabiegu dłużej niż po porodzie, bo aż prawie 6 tygodni aż całkowicie ustało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×