Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różnica wieku w związku

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat i podoba mi się dziewczyna co ma 18. Co o tym myślicie? Rozum mi podpowiada, że to za duża różnica, ale serce co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w waszym wieku to już nie jest duża różnica. jesteście na zbliżonym poziomie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. Za 2-3 lata ta różnica może być OK. Teraz cholera wie. Jak jest trochę dojrzalsza to spoko, ale też niekonicznie musi wszystko grać. Tak samo to może być dzieciak co panikuje przed maturą, i myśli tylko o imprezkach. Mój facet jest o 6 lat starszy, właśnie gdy miałam 18-19 lat się poznaliśmy - byłam raczej spokojną osobą, nie imprezowiczką, ale i tak jakoś mi nie podpasował. Byliśmy na innych etapach w życiu. Za to 3lata później przepadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak se pomyślę, że ja będę miał np 32 lata, a Ona dopiero 25, to mi się wydaje, że to sporo. Ale zależy mi na niej. W dodatku nie wiem jak bym bym akceptowany przez rodziców Jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to wypadałoby się dowiedzieć czy ty się jej podobasz, nie ma sensu zastanawiać się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki bedziesz mial 32 a ona 25 i juz bedziecie po slubie to Cie zacznie walic w rogi bo potrzebny jej bedzie mlodszy :D:D Starszy kasiasty maz i mlodszy wyposazony kochanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlisonN
Ja mam 24 lata, mój mąż właśnie skończył 30. Różnica wieku wcale mi nie przeszkadza, dla mnie to Wręcz plus ;) jest mądry, odpowiedzialny i dojrzały. Zaczęliśmy się spotkać jak miałam 19 lat a on 25. To zależy od was, Jacy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj rozumu, tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ma 32 ja 22 :) jesteśmy razem od 7 lat i bardzo szczęśliwi !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam 18 lat jak zaczęłam spotykać się z moim mężem,on miał 26 lat...po 5 miesiącach bycia razem zaręczyliśmy się,po 1,5 roku od zaręczyn był ślub...teraz jesteśmy ponad 12 lat szczęśliwym małżeństwem więc jak widać może się to udać i w tym wieku można stworzyć poważny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 i 25 to żadna róznica... ja mam 25 (kobieta) i podoba mi się facet 50-letni... to jest dopiero róznica wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlisonN
Gośc 23:06 oj to już duża, za duża różnica wieku moim zdaniem, to już dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×