Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zonaty dwoje dziecii pociagaja mnie faceci

Polecane posty

Gość gość

Mam ogolnego dola,pewni nikt w to nie uwierzy ale ona o tym wie.nie mamy klopotow finansowych i jestesmy bardzo z soba zzyci ale mnie coraz bardziej ciagnie do fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i pomimo wszystko ze mnie też ciągnie to penisow to rozumiem Ciebie Kiedyś oglądałam piękny film mniej więcej Twoja sytuacja tzn dom stabilizacja ale coś sie powoli zmieniło Nie walcz z tym spróbuj inaczej i zobaczysz jak będzie Nigdy tego nie ujawniaj, zginiesz jako facet i człowiek w otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne slowa co masz na mysli piszac zeby z tym nie walczycz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tego.. Wiesz że można szybko znaleźć taki kontakt, poznać bliżej Zobaczysz czy to tylko chwilowe czy fascynacja i ciekawość czy będzie głębsze Nie walcz z tym bo będziesz nieszczęśliwym sfrustrowanym człowiekiem i nie chodzi tu żeby nagle szybko byle jak Pozwól sobie żeby to uczucie dojrzewalo i w odpowiednim czasie eksploatowalo. Albo wypalisz sie po takim spotkaniu albo urodzisz na nowo P.S. Nigdy nie mów o tym swojej kobiecie bo cios zdrady z inną kobietą jest do przeżycia może wybaczenia jednak jako kobieta myślę że nie przeżylabym przegrania z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie że pociągają ale nie wie ze mogłoby do czegoś dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem z dwoma panami'pomyslalem ze jak spadac to z wysokiego drzewa i stalo sie.umowiony na 18. Mysle sobie ze teraz to musze to zrobic przeciez o tym maze,jestem pod jego blokiem i dzwonie zeby zszedl po mnie a on pyta czy nie bede mial nic przeciwko jak bedzie jego kolega.mowie ze nie,wchodze do mieszkania oni nadzy pierwszy raz widzalem takie sprzety,po tym jak mnie przywitali poznalem ze to ni pierwszy raz,ten co pierwszy wszedl w moj tylek to porownuje do puszki po piwie,naprawde vylo super,jeden ****** a drugiemu obciagalem.na koniec jeden spytal gdzie moze sie spuscic powiedziakem ze w buzie i jak by na zawolanie obaj zleli sie w moja buzie,wszystko polknelem bo bylem mocno podniecony,ale jak wszedlem do auta to mialem wielkigo kaca moralnego.a dzis chetnie bym to powtorzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No top pojechałes po całości Kaca takiego miałam po pierwszej zdradzie myślałam ze pod prysznicem zedre skórę szczotką ryżową z domestosem A wracałam 150 na zegarze Mijalam znajomych myśleli ze jadę bo się pali Dobrze było stało się przestrawiles to.. Co dalej? Mówiłeś o tym komuś prócz tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nikomu nie mowilem.a co dalej to sam nie wiem.teraz pracuje za granica,mieszkam w hotelu i taki moj kolega rano ma mocne erekcje ma 55 l ale jak rano mu stoji to nie moge od'erwac wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się Ale staraj się ogarnąć i.myśli też Bo może trafić na totalnego hetero i wtedy pozostanie kwas.. Na razie bądź ostrożny wśród znajomych współpracowników Wrócisz może coś zaplanujesz powtórkę z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja.nie wiem jak to jest ale dodajesz mi sil.pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz miło mi:) dziękuję za ciepłe słowa Bovto jest podobnie jak kobieta patrzy na mężczyznę a on na nią, niby wszystko gra fajna chemia wzrok spojrzenie i nagle" cześć "a panna stoi tuż za nim i chce oczy wydrapac, a facet mina zabitego psa ze ktoś źle odczytał jego głodny oddech:))) Po prostu bądź ostrożny To tak jak z kochankiem zawsze bezpieczniej muec go z innego miasta bo znajomy znajomego:) świat jest mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo inteligetna,super mi sie z toba pisze,sorki za bledy pisze z tableta i jakos nie moge si polapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial bym jeszcze jedno pytanie tylko glupio tu tak pisac ale jesli nie masz nic przeciwko to spytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję jeszcze raz za miłe słowa Ja też piszę przy trudnościach ale mówię jak.myślę jak uważam to moje zdanie Wielu sie z tym nie zgodzi ale przecież to nie konkurs piszesz a ja odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz tu to pisz chcesz na priv to ppdaj namiar odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziu0077@wp.pl radziu z malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I never thought I would find such an everyday topic so enrglatlinh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh yeah, fauoblus stuff there you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nawet przy żonatym nie można schylić sie po mydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na dziś
Życie lubi zaskakiwać i to w sedno z niespodzianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jesteś bi i czego tu się wstydzić. Normalna sprawa. Ludzie są hetero, bi, homo, czasem aseksualni lub nie mogą się określić wcale. Jesteś dzieckiem Bożym (jeśli wierzysz), bądź dobry dla ludzi i czyń ogólnie dobro. Tego się trzymaj - pan Bóg na pewno Cię kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka też stworzenie boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ya learn somnhtieg new everyday. It's true I guess!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×