Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to jest mocny makijaż?

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiście nie widze problemu. Każdy robi co uważa dla siebie za dobre. Wszystko inne to kompleksy i wtrącanie się w czyjeś życie. Temat ciągle powtarzany, nudny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jak ja mam przesrane, oczy mam podobno piękne (zdanie wielu osób), ciemne, długie rzesy, ciemne brwi, ale cera to porażka. Mam pozostałości po trądziku, z reszta teraz tez mi ciągle cos wyskakuje. I tak wale na twarz podklady, pudry, kotektory a to i tal gowno zakrywa. Znacie jakies pomysły jak wykonywać makijaż takiej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dalej ciekawi ta "inna ja" do której przyzwyczajam "bliskie osoby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo naturalne sa takie ładne. Gdzie ty widzialas te ladne naturalne. Powiem wam ze wlasnie nie maluja sie te najwieksze szkarady i wmawiaja sobie ze sa piekne bez makijazu i dlatego sie nie maluja. Mam w pracy pare takich "pieknosci" wlasnie ktore same mowia o sobie ze nie maluja sie bo nie musza bo sa takie ladne bez makijazu. A juz kobieta dojrzala nie pomalowana to niestety wyglada na zaniedbana,nie pisze tu o takich przemalowanych ale lekki cienko polozony podklad,tusz,blyszczyk i juz lepiej sie wyglada . Wiec nie oszukujcie sie bo ja nie znam zadnej na tyle pieknej zeby mamijaz jej zaszkodzil a pracuje w wielkim kobiecym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam nic przeciwko chodzeniu bez makijażu, co kto lubi. Co do tej 'prawdziwej" twarzy - moja twarz z makijażem jest tak samo prawdziwa jak bez. To część mnie, mojego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ludzie w ogóle są dumni z naturalnej urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd możliwy do porównania z bardzo wyzywającą twarzą. Jeżeli umiesz malować, to pokaż swoje prace na www.utalentowani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocny makijaż kojarzy mi się  ze smokey eyes tylko nie wszystkim paniom to pasuje, niektóre przypominają wyglądem pande😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×