Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to jest mocny makijaż?

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem makijaż powinien być artystyczny. Nie uznaję "podkreślania urody" - to tylko tekst marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,55 cosss ty brzydulo to przemaluj sie za jajecznice i wloz pomidora do paszczy jako czesc charakteryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka możesz być ty, jeżeli czujesz potrzebę "podkreślania urody". Moja jest na tyle dobra, że mogę wyjść bez makijażu albo umalować się bardzo mocno i nadal dobrze wyglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś jest całkiem ładny ale ma blade niewyraźne rysy, to co, też tylko zero albo max? Dla takich właśnie twarzy jest podkreślanie tego i owego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokreślasz tylko rysujesz je od nowa. Jeżeli Twoja uroda jest niewyraźna to ją zmieniasz "podkreślając to i owo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nie zmieniać rysów - nie wyjeżdżać pomadka za usta, nie zmieniać optycznie kształtu oka, tylko podkolorowac kształty które są dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednocześnie optycznie je powiększając, unosząc, zmieniając. Nawet tusz do rzęs je unosi, optycznie "otwierając" oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: Moim zdaniem, a mogę się mylić, to "podkreślanie urody" ma zakrywać rzeczy których w sobie nie lubimy. Więc nic nie podkreśla, po prostu chowa kompleksy tak jak bielizna elastyczna chowa brzuch. Nie widzę w tym nic złego, niech ludzie czują się dobrze ze swoim wyglądem, ale nie widzę różnicy między mocno wymalowaną twarzą i tą tylko "trochę" - obie wyglądają inaczej niż naprawdę. Co do artykułu - nawet za bardzo nie chce mi się czytać, jak chcesz możesz streścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocny ? serio ? ja nakladam krem baza pod podklad podklad bronzuje twarz w sensie kontury aby sie nie swiecic puder matowy na to w pewnych mniejscach bronzer albo roz baze pod cienie robie smoki-eyes ciemne brazy badz bialy szaryy i czarny eyeliner rzesy sztuczne kredka do ust,potem szminka a pod to klade jeszcze wazeline i robie brwi,specjalny usztywniacz,cien i tam takie p*****ly ten uwazam za sredni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawości zapytam ile czasu Ci to zajmuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach no tak. Nie ma podkreślania, oczywiście, nie ma, nikt już się nie spiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była tylko moja opinia, nie musisz się tak obruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tusz otwiera oko. Ciemne kolory pomniejszają. Oko z wytuszowanymi rzesami wygląda na mniejsze niż bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie. Tusz unosi rzęsy i nadaje oku wyraźną granice. Tak samo smokey eye sprawia, ze oczy wydaja sie wieksze bo "zajmuja" wieksza czesc twarzy. Zmieniasz w ten sposob propocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narysuj owal na kartce. Potem dlugopisem pogrub linie od zewnetrznej strony. Wydaje sie wiekszy? Tusz dziala tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by wyjasniało czemu tak źle wyglądam z mocno podkreślonym okiem. mam ogólnie duże oczy,jednak są okrągłe i jakiekolwiek dowalanie czegoś mocno ciemnego powodują, że bardzo się zmniejszają. Najlepiej wygląda coś ciemnego w zewnętrznym kąciku - ale delikatnie. górną linię rzęs przyciemniam, ale tej dolnej nie - bo wtedy własnie mi się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, ze w ten sposob "płaszczasz" oko - wygląda tak jakbyś miała cięższe łuki brwiowe i mniej miejsca na powiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale no się zastanawiam jak to laski robią, że u niektórych ten mocny naprawde dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metodą prób i błędów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego się po prostu trzeba nauczuć na własnej twarzy i zapomnieć o poradach z internetu. I kupić dobre pędzelki, zwłaszcza ten do "blendowania" (jak to szafiarki mówią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie próbowałam i w większości wypadków k***ica mnie brała, jednak faktycznie mocno inspirowałam się netem. Kiedyś może do wizażystki się przejdę żeby ktoś mi pokazał jak profesjonalnie da się mnie zmienić :D Ale moje spojrzenie jest zwykle porównywane do błagalnych oczu kota ze shreka, więc drapieżne raczej nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciągnij cienie na boki, zamiast do góry :) Wizazystom też nie wierzę, miałam dwa razy profesjonalnie robiony makijaż....paskudny. Większość jest szkolona na jedną modłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pomyślała że przez to że właśnie robi się od czarnych rzęs wyraźną granicę , to widać gdzie oko się kończy, a jak tej granicy nie ma, to się oko jakby rozmywa i wygląda na większe. Tak samo jak oko obramowane czarnymi kreskami wygląda na mniejsze niż bez kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż nie, właśnie ta granica optycznie powiększa oko - bo nasz mózg odczytuje "oko" tam gdzie się granica kończy (czyli na zewnętrznej stronie rzęs). Jak się rozmywa to wygląda na mniejsze, bo granicą jest twoja powieka, a nie rzęsy nad nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzęsy przecież wyrastają z tej powieki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ręce opadają...pomaluj jedno oko tuszem i zobacz które wydaje się większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc smutne tak sie przyzwyczaic/ i moze tez bliska osobe- do innej siebie. Dzien w dzien nieprawdziwa twarz Nigdy nie zrozumiem kobiet ktore nie maja swiadomosci? nie widza tego ? jak baaardzo makijaz je postarza. Zal mi tych dziewczyn- kobiet, bo naturalne sa takie ladne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc makijaż nie ma wielkiego wpływu na starzenie się - dieta i geny mają dużo większy. I o co Ci chodzi z tym przyzwyczajaniem do innej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×