Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zagraniczne imiona...

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś ładne zagraniczne imiona ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżejson :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, żeby pasowały do polskich nazwisk? Niewiele jest takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex (aleks) po polsku Aleksandra/Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraniczne imiona nadaje polskim dzieciom tylko patologia społeczna albo wieśniaki które wyrwały się ze swojego zapyziałego środowiska na Podkarpaciu i udają światowców w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex (aleks) to dobre imię dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan i Dżesika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zagraniczne imiona nadaje polskim dzieciom tylko patologia społeczna albo wieśniaki które wyrwały się ze swojego zapyziałego środowiska na Podkarpaciu i udają światowców w UK xxxxxxxx nie wiem jakie masz kompleksy i mnie to nie obchodzi, ale nadają je również ludzie pragmatyczni:) co z tego, że ojciec moich dzieci i mój syn mają polskie imiona jak w uk te imiona są po prostu żeńskie, nie jest to zbyt praktyczne - chociaż bywa zabawne. Córka, która ma imię miedzynarodowe funkcjonuje zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij pragmatycznie nazywać swoj****chory Ahmed i Ajsza debilko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ci się wydaje, ze mozesz mówić innym co mają robić? nie takie było pytanie w tytule posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy maja chyba kompleksy malych miejscowosci albo braki w wyksztalceniu, skoro swoje wypowiedzi musza akcentowac epitetmi w stylu debilko czy bacho/r :) Jasne ze jak nie mam zamiaru wracac do kraju, to nadam dziecku imie, ktore w kraju zamieszkania jest mozna uznac za miedzynarodowe i mi sie podoba. Juz sobie wyobrazam jakie to szczescie i wygoda dla dziecka w Uk czy de posiadanie typowo polskiego imienia. Dla mnie to unieszczesliwianie na sile. Ale nadawanie zagranicznych imion jesli dziecko mieszka w pl tez dziecka nie uszczesliwi. Imie Dzesika czy Brajan jest dla mnie typowo polskie,jak je slysze, to wie skad rodzice pochodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×