Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupić materac?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy ktoś z Was ma sprawdzony sklep gdzie kupię dobry materac w rozsądnej cenie? Wszędzie tyle reklam i porad, że już sama nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja kupowałąm włąśnei w agata meble swój materac, bardzo wygodne mają, zawsze bolał mnie kręgosłup, a teraz problem minał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala8619
Ja kupiłam na przyjemnysen.pl Świetnie mi doradzili. Mają duży wybór. Kilka różnych firm materacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
no ja też lubię mieć dużywybór dlatego lubię kupować w dużych salonach meblowych typu agata meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolałam kupić w sklepie internetowym www.bjas-design.pl bo mają dobre ceny materacy i spory wybór, ja kupiłam materac termoelastyczny, śpi się na nim bardzo dobrze, jest wytrzymały i świetnej jakości. Mają też sklepy w Szczecinie jeśli wolałabyś je obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej właśnie poszukać w sklepach meblowych, gdzie będzie można wypróbować taki materac. Czasami warto też potem sprawdzić czy gdzieś w internecie taki sam materac nie kosztuje trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój materac zakupiłam w http://bjas-design.pl/ , jest to model Ferreti. Jak dla mnie rewelacyjny, bardzo trwały i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajonoskowa
Kup przez internet, jest taniej i z dowozem do domu. Sama zamawiałam na http://materacyk.pl/ i jestem zadowolona z zakupu, materac sprawdza się bez zarzutu. Mają dość duży wybór więc na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy materac Domino własnie z Fiki Miki, wygodny niebywale. Nawet dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, zapobiega wadom postawy. A co najwazniejsze ma 5 warstw, nawet specjalny protektor zapobiegajacy wnikaniu kurzu, roztoczy do wnętrza http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.otomaterace.pl, moim zdaniem maja jedne z najlepszych materacy, a trochę już się u mnie ich przewinęło bo cały czas szukałam takiego ideału, jakiego akurat mieli oni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka544
najlepsze są polskie marki, dlatego osobiście polecam ci comforteo.eu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafasolka1
meble-marzenie - dobra jakość, z całego serca mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy Polskim producentem materacy - zainteresowane osoby proszę o kontakt wfmpatrycjakopulinska@gmail.com . jesteśmy w stanie wykonać materac pod indywidualne zamówienie materace piankowe , bonelowe , z pianki termoplastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety teraz jest ten problem ze sporo rzeczy jest przywiezione z Chin i czasem wlasnie na taki prosukt mozna trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Kocęba
Ja kupiłam materac włoskiego producenta i jest doskonały! Cena nie była wygórowana, bo jeżeli dobrze pamiętam, to zapłaciłam jakieś 1700 zł za materac piankowy z gwarancją na 10 lat. To był dokładnie ten model: https://centrummateracy.com/produkt/visco-easy/ . Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu mam materac od experta snu ja lubie twarde materace więc taki sobie kupiłam ale miękkie też tam są możesz spokojnie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambamalinaaa
Gdy z mężem urządzaliśmy sypialnie to mieliśmy problem z doborem odpowiedniego łóżka, a jeszcze większy z materacem. Obydwoje jesteśmy dosyć wymagający co do takich spraw, a w naszym budżecie zostało niewiele po całym remoncie. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam stronę https://eversleep.pl/. Zamówiliśmy właśnie tam, kilka dni później już był u nas i była to dobra decyzja, bo odpowiada nam w 100% - zarówno jakość, jak i cena. Dodatkowo skorzystaliśmy z darmowej dostawy, więc jeszcze większy plus. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila N
Oj tak te remonty wykańczają człowieka nie tylko fizycznie ale i finansowo. Mieliśmy podobną sytuację, ale i nam się udało kupić łóżko wraz z materacem, który de facto pomogli nam wybrać. Dorze zrobiliśmy i teraz jak potzrebujemy mebli to najpierw zaglądamy na mebledokto24.pl, mamy do nich zaufanie, a meble sa po prostu bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak materac, natomiast pościel jak i ręczniki znajdziesz na www.Abip.com.pl często u nich zamawiam i wszystko do tej pory było w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z materacami bjas-design.pl. Ja kupowałam swój materac stacjonarnie. Mają bardzo dużą wiedzę jak pomóc przy wyborze materaca i naprawdę jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z materacami www.bjas-design.pl. Ja kupowałam swój materac stacjonarnie. Mają bardzo dużą wiedzę jak pomóc przy wyborze materaca i naprawdę jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rennaowaiata

Ja zamawiałam materac w tamtym tygodniu, gdyż miałam już dosyć bólu pleców codziennie rano. Trochę poszukałam w necie i znalazłam sklep Eversleep www.eversleep.pl . Mieli duży wybór materacy więc poszukałam czegoś w moim budżecie. Wysyłka poszła szybko a sam materac - super! W końcu wstaję wyspana i pełna sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć

Ja polecam materace z tej strony: https://sensive.pl/

Duży wybór, możliwość stworzenia "swojego" materaca (wymiar, rodzaj), przede wszystkim niedrogo bo to producent ;)

Mają też swoje sklepy stacjonarne w Kielcach, Wrocławiu, Rzeszowie i Radomiu. Można zamawiać też telefonicznie.

Ja polecam. Ten, który ja mam sprawdza się rewelacyjnie :D a i mama po mnie też kupiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mitosław

Z żoną szukaliśmy wygodnego materaca. Nie wyobrażam sobie kupić materac przez internet. Jeździliśmy po sklepach w poszukiwaniu idealnego materaca. Z powodu sporej różnicy wagi nie mogliśmy się zdecydować . W końcu trafiliśmy do sklepu Ministerstwo Dobrych Snów w Bielsku i kupiliśmy materac partner. Każdy ma swoją połówkę materaca idealnie dopasowaną do wagi. Gorąco polecam🙂 www.ministerstwodobrychsnow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×