Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po moim ślubie najbliższa koleżanka oddaliła się ode mnie. Dlaczego??

Polecane posty

Gość gość

Nie odpisuje na wiadomości...a jeśli już to zwięźle, ogólnikowo i po kilkunastu dniach.... Czy bycie mężatką czyni mnie trędowatą, inną, już nie można ze mną pogadać, jestem z innego świata? Nie było między nami żadnego nieporozumienia, no więc o co chodzi? A inna dobra znajoma zlekceważyła naszą znajomość w 100% po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moge wiedziec po cholere Ci te przyjaznie? Nieszczesliwa jestes w rodzinie ???? Nie chca sie z Toba przyjaznic to krzyzyk na droge. Zalezy Ci? Phiii, ja tam za psiapsiółkami wcale nie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty w imię nowych obowiązków ich nie olałaś? Moja bliska koleżanka po ślubie oddaliła się na maksa, teraz jak ma dziecku to podejrzewam, że będziemy raz na rok wymieniać smsa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:44 niby powinnam myśleć że krzyżyk im na drogę ale jakoś żal tego co nas łączyło. Ja po ślubie nie oddaliłam się, wręcz przecwnie! to ja szukam kontaktu i piszę do niej pierwsza, ale chyba muszę przestać. Nie wiem co ja takiego zrobiłam. Czasem się zastanawiam czy to nie jest z jakiejś zazdrości czy czegoś takiego. Bo co, nagle jej przeszkadza coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×