Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My kobiety MAMY GORZEJ wszystko zależy od facetów

Polecane posty

Gość gość

1. To oni decydują którą z nas wybiorą, my sobie tylko możemy marzyć i czekać 2. To ich jest mniej czyli logicznie jest więcej starych panien 3. Oni więcej zarabiają, łatwiej im w życiu 4. Facet tak na prawdę niczym się nie musi przejmować, tylko kobieta może go zniewolić, on tylko wsadzi swojego penisa dziecko zrobi i zadowolony, potem my się martwimy co dalej. 5. Faceci są prości wszystko mają gdzieś wystarczy im do szczęścia praca,kobieta, samochód i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Mnie kobieta mogłaby owinąć sobie wokół palca, gdyż jestem uległy, tzn podnieca mnie uległość względem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy zależy od nich czy nie, to tylko teoja kreacja. Kobiety bluszcz, niezaradne muszą miec mit , którym mogą wszystko sobie wytłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet podrywa, ale to kobieta decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile masz lat że nagle odkryłaś, ze kobiety sa tylko cieniem mężczyzny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 Ale z tymi zarobkami, to akurat prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że facet zrobi dziecko i ucieknie. Ale my to dziecko wychowujemy, to my dostajemy w zamian uśmiech. A facet albo ma to gdzieś albo po latach żałuje, bo młodość szybko przemija a On zostaje sam jak palec. To my potrafimy pogodzić prace, robotę w domu i opiekę nad dzieckiem, co dla faceta jest nie lada wyczynem. Niby facet może mieć to gdzieś ale to tylko wygląda tak w teorii, w praktyce jest różnie 90% z nich przybiega z podkulonym ogonem, bo okazuje się, że życie to nie tylko ciągły melanż. My kobiety niby płeć słabsza, ale zostając same z dzieckiem zawsze sobie poradzimy, z facetami jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i też uważam że mamy lepiej niż kobiety w większości kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś w tym jej miałem dziewczynę miałem motywację do pracy , zabawy ogóle do życia teraz jak ją straciłem na niczym mi już nie zależy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta też może podrywać faceta i wiele kobiet jest w związkach dlatego, że była stroną inicjującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1. To oni decydują którą z nas wybiorą, my sobie tylko możemy marzyć i czekać 2. To ich jest mniej czyli logicznie jest więcej starych panien 3. Oni więcej zarabiają, łatwiej im w życiu 4. Facet tak na prawdę niczym się nie musi przejmować, tylko kobieta może go zniewolić, on tylko wsadzi swojego penisa dziecko zrobi i zadowolony, potem my się martwimy co dalej. 5. Faceci są prości wszystko mają gdzieś wystarczy im do szczęścia praca,kobieta, samochód i alkohol

1. Nie wiem czy Pani zdaje sobie sprawę ale czasy się zmieniły. Natomiast zawsze było tak, że Ci co siedzą i czekają na gotowe narzekają i zostają ostatecznie z niczym.

2. Jest to manipulacja gdyż kobiet jest więcej ale wśród osób 65+ natomiast do około 50 roku życia jest mniejwięcej po równo a wśród noworodków więcej chłopców.

3. Mężczyźni nie zarabiają więcej dlatego, że są mężczyznami tylko dlatego, że są bardziej pracowici.

4. Nie zamierzam Pani zmuszać do wiązania sięz określonym typem mężczyzny ale awidentnie ma Pani zły gust.

5. Zasadniczo tak jesteśmy prości i małowymagający w przeciwieństwie do  kobiet. Choć  o ile kiedyś wymagania kobiet były logiczne i osadzone w naturalnych potrzebach tak dziś są niemożliwe do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że facet ma w życiu lepiej !!To wiadomo nie od dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko ja jeszcze tak zapytam cię jak myślisz dlaczego tzw. kobiety s.u.k.i nigdy nie są same.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×