Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blackberry89

MAMY NA SIERPIEŃ 2016

Polecane posty

Gość blackberry89

Hej są tu jakieś staraczki na sierpień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc567
hej ja tez bede sie starac w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość567
staram sie od maja ale nie wychodzi pierwszy cykl bez tabletek drugi z tabletkami i dalej brak owulacji trzeci z podwojna dawka clo i urosły dwa pęcherzyki ale za duze i nic czwarty pecherzyk pękł i była owulacji ale mąż był w delegacji piąty pęcherzyk nie pękł i zrobiła sie torbiel krwotoczna ale przy miesiace znikła na szczescie szósty cykl miałam robiona drożnosc jajowodów wyszło ze są drożne juz bez clo ten cykl pecherzyk był i pękł starania tez dość duze ale niestety nie udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość567
teraz zaczynam juz siódmy cykl właśnie się @ rozkręca troche mam zły nastrój przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Ja dzis testowalam bo myślałam ze bedzie lipiec. W sb powinnam byla dostać okres i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć, co prawda do @ zostało mi 4 dni, ale wydaje mi, że lipcową mamą nie zostanę, przez chwilę miałam nadzieję bo bolały mnie piersi, ale w dniu dzisiejszym nie mam żadnych objawów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartMarta
Witam wszystkie mamusie :) Jestem nowa na tym forum i też się staramy o dzidziusia. W nocy między 13 a 14 listopada miałam @ trwała tak jak zawsze 3-4 dni, owulację miałam w piątek 27 listopada, ale niestety z mężem spaliśmy dopiero w sobotę przed południem. Teraz mam ból podbrzusza i prawego jajnika oraz ból pleców i lekki ból piersi. Do @ jeszcze 8 dni a ja juz powoli wariuje i nie wiem co myślec. Na test jeszcze dużo za wcześnie. Mam nadzieję, że się udało, a jak nie to będziemy starać się do skutku :). Powodzenia dla przyszłych mamusiek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki temat już powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×