Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DIugakrotka

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość DIugakrotka

Witam! W styczniu czeka mnie studniówka, jeszcze nie moja, a chłopaka. Chciałabym dobrze się czuć i wyglądać, więc powoli zaczynam się rozglądać za sukienką. Jestem niska, bo mam tylko 158 cm wzrostu, noszę rozmiar 36/38, sylwetkę mam raczej proporcjonalną, bo biodra i ramiona są sobie równe, a talia widoczna. Źle się czuję w pastelowych kieckach widocznych aktualnie na każdej wystawie, więc takich nie biorę nawet pod uwagę. Śmiało mogę nosić obcasy, więc zamierzam śmigać w szpilkach. Marzy mi się długa sukienka, jednak boję się czy przy moim wzroście to dobry pomysł... W jakich typach sukienek warto byłoby szukać? Jakie sklepy polecacie? Interesują mnie zarówno internetowe, jak i sieciówki dostępne stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIugakrotka
Przejrzałam. Sukienki mają naprawdę ładne góry, aczkolwiek tiul... To nie dla mnie. Niestety cierpię na jego przesyt, widzę na każdym kroku. Na sobie nie zniosę. Ale dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza byłaby taka przed kolano, ale długa sukienka też będzie pasować;) szukaj takiej w stylu greckim, unikaj takich z paskiem w tali czy odciętej w biodrach, optycznie skrócą sylwetkę, najlepiej niech będzie jednolita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed kolano to chyba taki standard. Teraz już raczej nie nosi się długich i źle odbierane jest noszenie krótszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie same wymiary jak ja :) Proponuję albo sukienkę bez rękawów, dopasowaną w talii z rozkloszowanym dołem do kolan (ale nie na halce i nie tiul, tylko gruby materiał). Kolor np. fuksja. Widziałam takie w New Look, ale nie tylko. Jeśli długa, to krój "empire", czyli wysoko zaznaczona talia albo gorsetowa z dołem wąskim, ale z czegoś lekkiego. Mój wymarzony typ: http://www.coline.pl/suknie-wieczorowe-sukienki-balowe/suknia-wieczorowa-san-patrick-5321 Ale po pierwsze takie suknie są drogie, a po drugie musisz wybadać, jaki jest zwyczaj w szkole, żeby się nie okazało, że wszystkie dziewczyny są ubrane w koktajlowe kiecki, a Ty jako jedyna w poważnej wieczorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachaaa
Ja swoją sukienkę na studniówkę kupiłam ze sklepu internetowego https://www.lejdi-sklep.pl Zobacz u nich w ofercie, może coś ciekawego znajdziesz dla siebie. Sukienki szyją pod wymiar, wiec jak wybierzesz za długą to skrócą ją pod twój wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaana10212
Długa sukienka to dobry pomysł! Założysz buty na obcasie a jednolita sukienka wydłuży cię. Ja mam ten sam problem bo 155cm i sprawdziłam ten patent. Zawsze jak chcę wyglądać na trochę wyższą to zakładam długą sukienkę i wysokie obcasy. Teraz szukałam sukienki na sylwestra to też długą kupiłam w sklepie internetowym http://modana.com.pl Polecam bo mają naprawdę duży wybór sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że długa sukienka to dobry pomysł. Byleby miała rozcięcia na bokach - dzięki temu będzie wygodniej tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlenkaAlenka
A pod sukienkie rajstopy czy pończochy zakładacie? ;> Bo zastanawiam się co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×