Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dopomyje, ile w Jukeju kosztuje domopodobna, zagrzybione rudera z dykty?

Polecane posty

Gość gość
Ja tylko zapytam autorze. Jesli jeste stak szczesliwy,i tak tobie dobrze w Pl,to po cholere ciagle piszesz o ok? Ciesz sie zyciem w Polsce...no,chyba,ze siedzisz tu nie z wyboru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę na tym forum, bo mieszkajac w UK chciałem zaczerpnąć opinii, jak to jest po powrocie. Przypadkiem sie tutaj znalazłem i nie mogłem uwierzyć, ze sa takie antypolskie skurfysyny na ziemi. Wróciłem do kraju i mam sie dobrze, ale będę tutaj wchodził, ponieważ nie pozwolę byście bezkarnie skurfysyny emigracyjne, obrażali moja Polskę, pyerdolone nieudaczniki. Won na brytyjskie fora, skoro wam Polska tak śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwole :D Dobre sobie :P Wiesz co mozesz wuefisto :D Napisac nastepnego posta i tyle :P Zapewnic nam rozrywke z rana swoimi dywagacjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieradlaj wuefisto do psychiatry leczyc sie bo juz mam dosc czytania twoich wypocin, zjazzzzd tempy c***u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zabić was śmiecie nie mogę, ani wyeliminować z życia publicznego. Dobrze ze chociaz życie zmusiło was do wyjazdu z Polski śmiecie. Całe szczęście, ze was już nie ma w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, ciebie życie zmusza do płatnego trollingu na kafe, śmieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto, my tez szczęsliwi, ze nie ma cie z nami :) Patrz , jestesmy zgodni w jednym ! :D Jak w lecie bede w Trojmiescie, mam nadzieje, ze nie napatocze sie na jakiegos menela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×