Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w góry

Polecane posty

Gość gość

Cześć. W tym roku chciałabym trochę wcześniej zaplanować ferie dla dzieci. Jakie ciekawe miejsca w górach możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na ferie to zakopane.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakopanym co roku jestem znudziło mi sie więc polecam góry opawskie one są w województwie opolskim w powiatach prudnickim nyskim niedaleko prudnika nysy paczkowa otmuchowa sławnym miastem w tych górach są Głuchołazy a w Czechach zlate hory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższym szczytem w polskiej części gór opawskich opawskich jest biskupia kopa nieco ponad 800 metrów nad poziomem morza to najwyższy szczyt województwa opolskiego ja mam blisko ja mam tam 120 km mieszkam też w opolskim województwie w powiecie namysłowskim w gminie namysłów do Opola jest od mojej miejscowości koło Namysłowa 60 km a z Opola też 60 km poczytaj sobie w necie o tych górach pooglądaj sobie zdjęcia zachwycisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karpacz! Uwielbiam :) zima (zreszta nie tylko) jest przepieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są niewysokie ale piękne tam są plusy jest tam mało turystów dużo lasów górskie potoki np złoty potok można latem po nim pochodzić zawsze jak tam przyjeżdżam to chodzę po nim z Opola żeby tam dojechać jedź na Prudnik po drodze jest Prószków takie miasteczko za opolem potem jest Prudnik w Prudniku jedź na Głuchołazy lepiej weź nawigacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Głuchołazach nie mam noclegu tylko w okolicy co roku w tym samym ośrodku do Głuchołaz to jeżdżę jak tam jestem na zakupy lub kupić pocztówkę na lody z automatu lub do części Głuchołaz o nazwie Głuchołazy zdrój miasto jest piękne miasto ma 15 tysięcy mieszkańców leży w województwie opolskim w powiecie nyskim w gminie Głuchołazy niedaleko w Czechach jest urokliwe miasteczko zlate hory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gminie Głuchołazy jest wiele ciekawych wsi do jednej co roku jeżdżę ona sie nazywa pokrzywna jarnołtówek i moszczanka graniczą z pokrzywną w Moszczance jest jeden z trzech w Europie mostów do góry nogami i łowisko leśne w jarnołtówku jest tama w pokrzywnej park linowy niedawno obok parku linowego powstał luksusowy hotel z basenami itd poczytaj sobie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i niedaleko w paczkowie i w nysie są jeziora w nysie jezioro Nyskie w otmuchowie jezioro otmuchowskie można sie pokąpać to od pokrzywnej ok.20-30 km i 30 km jest też do mosznej gdzie jest zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W góry opawskie dojazd jest łatwy bo niedaleko Opola około 10 km jest autostrada A4 zjazd jest w Krapkowicach w strzelcach opolskich w brzegu najbliżej było by w mieście krapkowice zjechać jak sie jedzie z obu stron np od strony Wrocławia i od strony Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niedaleko strzelec opolskich jest góra świętej Anny na wyżynie śląskiej też to jest województwo opolskie niedaleko Opola jak sie jedzie na Kluczbork i ozimek jest w gminie ozimek wieś krasiejów gdzie jest jurapark zobaczcie sobie w Internecie lub odwiedźcie nic nie pisze bo nie chce zapeszyć świetnie tam jest zwłaszcza w muzeum ziemi i w tunelu czasu one to są dodatkowymi atrakcjami tam w juraparku w krasiejowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie też polecam i zapraszam do województwa opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku tez wyjezdzam, oczywiscie mase kasy poszlo juz na ciuchy i osprzet :P mam nadzieje ze bedzie fajnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam góry opawskie poczytaj o nich i obejrzyj zdjęcia i ciekawostka nazwa tych gór sie wzięła od miasta opava w Czechach bo większość powierzchni tych gór leży w Czechach tylko niewielka w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry opawskie to jedyne góry w województwie opolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokrzywnej jest dobre czeskie piwo Holba w ośrodku złota dolina jest tam też duży i mały basen plac zabaw dla dzieci i przy furtce i bramie do ośrodka jest strumyk można po nim pochodzić w soboty wieczorem są tam imprezy można w siatkę pograć przed ośrodkiem ten ośrodek to kemping w pokrzywnej strona internetowa to Zlota dolina EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W złotej dolinie są tam pola namiotowe i domki każdy ma swój domek przed domkiem jest stolik ławka można coś zjeść wypić można na kocu na trawie poleżeć zaraz za płotem jest zbocze góry i na tym zboczu jest las i pachnie lasem co roku tam jeżdżę a piwo kupuje sie tam w barze oraz jakieś frytki zapiekanki hamburgery lody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie i przeczytajcie proszę was o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka300
Zdecydowanie Zakopane. Od kilku lat już wracam w to miejsce ze swoimi dziećmi. Jest wiele fajnych szlaków. Aquapark i z odpowiednim wyprzedzeniem można zarezerwować sobie noclegi w dobrych cenach ( wcale nie jest tak drogo jak niektórzy mówią). Poza tym Krupówki mają swój niesamowity klimat. Na stronie jest ciekawy wpis: http://szerokiej-drogi.pl/zakopane-kochaj-albo-rzuc/ - o atrakcjach w tym miejscu. Możesz sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Karpaczu jest bardzo pięknie a i ceny przystępne. Ja kilka razy tam wyjeżdżałam i zawsze chętnie wracam :) noclegi znalazłam na stronie http://otonoc.pl/noclegi-Karpacz jest tam wiele ciekawych ofert. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja każde ferie spędzam w Zakopanem i zawsze mam wynajęty pokój w pensjonacie blisko Krupówek www.excelsior.com.pl jest to przytulne miejsce, blisko centrum, pokoje są ładne i przestronne. A Zakopane po prostu uwielbiam, jest to cudne miasteczko, w którym zawsze spędzam dobre chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku przelamujemy schemat corocznych wyjazdow w gory i wybieramy się cala rodzinka do Norwegii z biurem podrozy http://polartravel.pl/ Najbardziej nie mogę doczekac się widoku zorzy polarnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarrrena
Karpacz, Szklarska Poręba albo Świeradów Zdrój mogą być dobrym rozwiązaniem, bo jest dobra baza, a mniej ludzi. Sprawdź noclegi na bookapart.com i się przekonaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklarska poręba raj na ziemi kocham :) w lato jest rewelacyjnie, w zimie pewnie jeszcze lepiej sama bym chciała pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukowina Tatrzańska jest super dla dzieci a np U Marianny maja ceny nawet od 40 zł za noc wiec dla dzieci idealnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek88
Nie pytaj ludzi bo w większości będziesz tu miała reklamę. Poczytaj sobie darmowe przewodniki turystyczne http://darmowe-przewodniki.pl dowiesz się co i gdzie na prawdę warto zwiedzić gdzie pojechać czy w jakie okolice posłać dzieciaki by się nie nudziły chodząć tylko po muzeach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×