Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śluz z krwią w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 36/37tc dziś byłam na wizycie wszystko ok szyjka miękka dziecko ma już nisko główkę ale szyjka nadal zamknięta bez rozwarcia.Przed chwilą na papierze zobaczyłam śluz z domieszką krwi skąd to się może brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być po badaniu, a może coś z łożyskiem, obserwuj czy nie pojawia się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie po badaniu. Obserwuj, powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czop śluzowy to zbiór śluzu z szyjki macicy, który szczelnie zamyka jej ujście u ciężarnych kobiet. W ten sposób czop śluzowy chroni rozwijający się płód przed bakteriami i infekcjami. Przed porodem czop jest wydalany, by szyjka macicy mogła otworzyć się i pozwolić na przemieszczenie się dziecka kanałem rodnym. Wydalenie czopu śluzowego jest znakiem, iż szyjka macicysię rozszerza, ale poród nie następuje od razu. Moment urodzenia dziecka może być oddalony o godziny, dni, a nawet tygodnie, gdyż szyjka macicy otwiera się stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lezalam w szpitalu do porodu po jedym z badan ginekologicznych tez zauwazylam krwisty sluz. Polozna powiedziala ze to czop. Bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy odchodzi ten czop to koniecznie jest do zauważenia czy można nie zauważyć? Może i po badaniu ale nie miałam tak nigdy i nie wiem, a od kilku dni wieczór w wieczór mam bóle chyba to te skurcze przepowiadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No że niedługo to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogooogluj sobie o tym czopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wcześniej nie sprawdzają rozwarcia. U mnie w 38 tc po badaniu bylo tak samo. Trwalo chyba 3 dni. Urodzilam 4 dni po terminie. A te bole to na pewno przepowiadajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czop jest raczej brązowy a nie krwisty. Można go nie zauważyć, jeśli np. wpadnie do toalety. Zdarza się też, że wypadnie dopiero podczas porodu. Jeśli widzisz żywoczerwoną krew, to ja bym przynajmniej dla spokoju ducha zadzwoniła do lekarza. Bałabym się, że to może być coś z łożyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Ja akurat tak nie mialam ze czop wylecial ot tak sobie w jednym kawaleczku. Tylko tak wylatywalo po trochu spanikowana pobieglam do poloznych z tym powoedziala ze to czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×