Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PolecamdlaCiebie

Przetestuj naturalny preparat na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
nie wciskaj nic takiego zdesperowanym ludziom!!nie ma nic ktore dziala na odchudzanie !nie ma takiego prepa/ ratu.niech nikt nie oszukuje .do wiezienia bym cie wsadzila na 100lat kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata317
Dla mnie najskuteczniejszym i naturalnym suplementem jest African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej nie przypuszczałam że można schudnąć dzięki suplementacji plus regularne posiłki i spacerki a tu się miło zaskoczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka

Jestem zdania że odpowiednie suplementy typu Foreverslim serio działają i pomagają schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastronomia

Schudłam 8kg w 2 miesiące dzięki Slimunox, w końcu czuje się lepiej w swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka na odchudzanie jak te tabletki. Sama je brałam przez 3 miesiące i to dzięki Slimunox zawdzięczam że schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małfgorzata

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Slimunox. W 3 miesiące udało mi sie pozbyć 13 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Jak dla mnie najlepszym sposobem na odchudzanie jest dobra dieta+foreverslim, ja dzięki takiemu połączeniu schudłam już 13kg a już 3 miesiąc leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×