Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsze objawy ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży zanim zrobiliście test? Czy podczas zagnieżdżenia czułyście się jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim pierwszym objawem była spóźniajaca sie miesiaczka, jakiekolwiek inne objawy zaczęły się pojawiać dopiero około 6/7 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie w pierwszej ciąży która poroniłam odrazu kilka dni po stosunku czułam się inaczej, miałam wzdęty brzuch, bolaly mnie jajniki i miałam ogromne bolące piersi a teraz nic. Staramy się juz kilka miesięcy o nasza dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samego dnia zagniezdzenia raczej ne poczujesz..... Ja z moim narzeczonym staralismy sie o dzidzie 9 miesiecy... takze nie moglam sie doczekac testu... a co objawow... ja nie mialam zadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie oprocz braku miesiaczki...spuzniajacej sie kilka dni ( a mialam zawsze regularne krwawienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...właśnie u mnie wtedy bylo wszystko odczuwalne. A teraz nic. Mój narzeczony juz wymyśla sobie ze może nie będziemy wcale miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Momentu zagniezdzenia nie czulam ale efekt zobaczylam na bieliznie. Miniaturowa kropelke krwi.doslownie jakbys uklula sie w palec. Objawow poza brakiem okresu to raczej zadnych- dlatego martwilam sie ze cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie czułam się strasznie zle. Bylo mi słabo i brzuch mnie ciągle bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×