Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z urodzinami dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy. Mam taki mały problem, mój syn chodzi do zerówki za miesiąc kończy 5 lat. Uparl się, żeby zrobić mu urodziny w bawialni i ok zgodziłem się, ale nie wiem co zrobić duża część jego kolegów już miała urodziny, wszyscy robili w domu z rodziną i teraz nie wiem co zrobić? zaprosić 3 czy 4 kolegów z klasy czy zaprosić tylko dzieciaki z rodziny, te co zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu ale problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na to czy z rodziny czy ze szkoly, niech syn sam wybierze kogo chce na urodziny zaprosic. Wwcale nie ma obowiazku wszyskich dzieci z rodziny zapraszac. 5 latek to juz rozumny maluch, moze sa sobie wybrac te dzieci z ktorymi lubi sie bawic, zarowno z rodziny (ulubienych kuzynow) jak i ze szkoly (ulubionych kolegow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że rozumny i ma ulubionych zarówno kolegów jak i kuzynow. Chodzi mi o to, że w klasie jest 20 dzieciaków z czego połowa miała już urodziny i żadne z tych dzieci nie zapraszało nikogo z klasy i się zastanawiam czy się wychylac z tym zapraszaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na to czy inni zapraszali czy nie tylko na to czy syn chce zaprosic kolegow czy narazie woli pozostac w gronie rodziny. Jesli nie twoj syn to wczesniej czy pozniej ktores dziecko zapraszanie kolegow na urodziny zacznie... ale wg mnie powinno to wyjsc od dziecka a nie od rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×