Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muratorka

instalowac bidet czy nie?

Polecane posty

Gość muratorka

W przyszlym roku robimy od podstaw lazienke na pietrze. Chcialabym bidet ale wiele osob mowi ze bez sensu. Co o tym myslicie? Moze macie. Uwazam ze podczas okresu czy pologu to nieodzowny element, bo mozna szybko bez rozbierania sie podmyc. Ktos ma? Wypowie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Nie moge no zyje w cywilizowanych warunkach i nie mam,wychodka,jak,Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz możliwość to instaluj. Ja mieszkam w bloku, ale uważam, że to świetny wynalazek i chciałabym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Lazienka,bedzie dosyc duza wiec jest mozliwosc. Ciekawe co,maz,na,to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Oczywiście! Jeśli masz możliwość, to się nie zastanawiaj tylko instaluj. Bidet to jeden z najlepszych przyjaciół kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Nobja to wiem, ze najlepszy i bardzo bym,chciala,miec bo higiena jest dla mnie mega wazna. Boje sie ze maz uzna to,za zbyteczne. Chociaz tez jest czysciochem i po sexie pierwszy leci sie myc zanim ja sie zdaze pozbierac. A tak by bylo prosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Poza tym lubię puścić sobie strumień wody w peeezdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje spędzam we Włoszech i tam w każdej łazience jest bidet, naprawdę fajna sprawa, polecam, a podczas okresu bezcenny , duża wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osob mowi ze bez sensu. xx chyba tacy co potrafią nasrać do bidetu myslac że to kibel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Kopacz ma bidet a Szydło nie . Będę europejką i założę bidet . Nawet w kuchni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osob mowi ze bez sensu. xx bo ci zazdroszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just bidet tylko uwazaj zeby twoj chlop nie postawil w nim klocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak :) my mielismy to zrobic w bloku ale ostatecznie nie udalo sie nam wygospodarować miejsca. Moj maz akurat po kazdym zalatwieniu sie podmywa wiec dla niego to nie byl problem podjac taka decyzje. A kobiecie ulatwia sprawe nie tylko w pologu ale i przy okresie i codziennie po zalatwieniu sie tez wypadaloby sie podmyc :)) jak masz warunki to sie nie zastanawiaj nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Dzieki za odpowiedzi. 00:53 to oczywiscie podszyw, ale widze ze poza tym inteligentne osoby tu siedza i nawet na niego nie zareagowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Ktos napisal,ze mi zazdroszcza, mozliwe, ze tak. Jedna osoba nawet uzyla stwierdzenia, ze zachowuje sie jak paniusia. Tak jakby dbanie o higiene to bylo niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bidet w mieszkaniu. Kupiliśmy nowe mieszkanie tylko od razu było całkowicie zrobione. I jest bidet w łazience. Na początku nawet nie wiedziałam, że może z niego korzystać kobieta, myślałam, że jest tylko przeznaczone dla mężczyzn. Sama nie wiem dlaczego:). Mi osobiście nie przypadł do gustu, nikt z niego za bardzo nie korzystał. Na pewno jestem za niska i było mi nie wygodnie z niego korzystać. Po drugie nienawidzę oglądać tego typu rzeczy bez przykrycia. Brzydziło mnie to urządzenie. I nie lubię myć się tylko od pasa w dół. Są dni, że biorę i 3-4 prysznice dziennie. Takie szybkie, Po prostu to uwielbiam. Ale myślę, że jak ktoś ma dużą łazienkę to może mu się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bidet i jestem bardzo zadowolona. Często korzystam. Reszta rodziny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zainstalowałam bidet, ja korzystam codziennie, myję tam tez pupę córki, która ma roczek. wygodniej mi niż przewijać ją i myć chusteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:03 chyba pomyliło ci się z pisuarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie będzie ci się chciało tego używać, bo nie tak łatwo się podmyć wodą na siedząco lub stojąco, bo ci ta woda potem spływa po udach na ubranie. Bidety były modne jak nie było jeszcze gotowych chusteczek nawilżonych. Teraz masz ich taki wybór (niemowlęce, do higieny intymnej, do rąk, lub gotowy mokry papier toaletowy w wersji dla dzieci i dla dorosłych - zwykłe, sensitive lub eko), że w ogóle nie ma nad czym rozkminiać. Ja od 10 lat używam po nr. 2 i w czasie okresu chustek niemowlęcych (zwykłych niedrogich, ale z niezłym składem) i polecam wszystkim. (A w połogu jesteś tylko max. 3x w życiu w Polsce.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidet to nie pisuar. Twój chłop lał do bidetu? Matko jaka wioska! Do bidetu się nie sika, ani nie sra, tylko podmywa się w nim dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorka
Kazdy mądry Ci powie zeby nie uzywac nadmiernie husteczek nawilzanych bo to sama chemia, poza tym moga niszczyc naturalna flore bakteryjna. Mi tam sie uzywanie bidetu bardziej kojarzy z kobietami niz mezczyznami, ale wiem, ze korzystaja obie plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muratorka, nie czytasz, ze zrozumieniem. Tak jak napisalam wczesniej, jest wiele rodzajow chusteczek i nie wsztstkie maja zle sklady. Malo jeszcze wiesz. Gdybys uzywala to bys sie orientowala zamiast powtarzac zaslyszane gdzies glupoty. Wiecej syfu masz w mydle i plynach pod prysznic, nie wspominajac juz nawet o tych do higieny intymnej, niz w niektorych chusteczkach. A zakladam, ze sama woda sie z krwi menstruacyjnej i kupy nie podmywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chusteczkami, nawet najlepszymi, to jednak wszystko rozcierasz. Ja używam chusteczek tylko poza domem, bo choćbym wytarła się całą paczką, nie mam poczucia czystości. W bidecie możesz się umyć pod bieżącą wodą. Nie bardzo wiem, o co chodzi z tą kupą, ale przed skorzystaniem z bidetu, używa się najpierw papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bez sensu. Skoro wc jest połączone z łazienką, to po prostu używasz prysznica przy wannie, i tyle. Dla mnie to nawet wygodniej, bo bidety są za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie lazienki i dwa bidety,w upalne dni mozna latwo przemyc nozki gdy sie po ogrodku na bosaka chodzi a i pupke tez przemywam jak sie zesram by nie smierdzialo jak na szybkiego wypinam mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na serio jesteś taka ociężała umysłowo, że nie potrafisz bez ogólnospołecznych konsultacji zdecydować czy chcesz mieć w łazience bidet ???!!! Idź do Dudy i poproś żeby zarządził referendum w tej sprawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza oczywisty zastosowaniem bidetu do podmywania się, ja jeszcze lubię bidet zimą, kiedy bardzo mi marzną nogi. Nalewam sobie do niego gorącej wody, siadam na kibelku obok (na zamkniętej desce), grzeję nóżki i jestem w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×