Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Julie i Kubusie i kilka innych imion?

Polecane posty

Gość gość
Kupa do tablicy ! ale pszeee pani który ? -no Kupa Nowak ! Eeee ale pszeee pani ja chce może ja ... -nie Kupa nr 4 i Kupa nr 7 dziś maja wolne od pytania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wkoło tylko imiona Julka Amelka Oliwka Wiki i Zuzia.. a ktoś pisze że zna tylko 1 małą Julię to niech się nie ośmiesza, chyba że pracuje w przedszkolu i zna mnóstwo dzieciaków bo raczej w takim kręgu się nie obraca żeby znać tyle dzieciaków w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikole,Wiktorie,Amelki,Franki,Oliwierki,Antosie,Hanie,Zosie... Masakra. Wszędzie tego pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podoba imie Marcel, Kacper Robert a żeńskich Laura lub Oliwia, zawsze chciałam tak dac na imię córce i jakbym kiedyś ja miała to nie patrzylabym na to czy jest to popularne imie, gdyż dzieci obcych ludzi zwyczajnie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanie były popularne już 10 lat temu, dobrze pamiętam czasy przedszkola córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelki też były popularne już 12l temu, podobnie jak Julie ktorych w grupie przedszkolnej było 4 w grupie. Popularne były też Igor oraz Borys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up skąd te ohydne imiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grupie przedszkolnej mialam 3Julki, a 3lata wstecz 3 Amelki. Dla mnie to tak samo obciachowe imiona jak znienawidzone przeze mnie imie ANIA czy KASIA z lat 70 czy 80tych.Te Amelki Julki czy Maje(hard core,dla chlopca proponuje rownie glupawe Gucio)beda miec takie traumy z powodu imienia jak teraz Kaski czy Anki.Nigdy nie lubilam oklepanych wiesniackich imion.Wolalabym miec na imie Ksenia czy Jasmina albo Rozalia byleby nie byc setna Julka czy Amelka.O Kasi czy Ani nie wspomne-brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.19 trochę przesady ale też masz i rację . Julka nb. ładne imię dziś spospoliciała jak "GOCHA" blech :( z lat 80tych...Zawsze w klasie były po 3 Małgorzaty "Gochy" .Jakoś tak dziwnie że na ogół grube obleśne durne prostackie dziewuchy.Teraźniejszość. Ostani look na półkolonie,częściowo dofinansowywane z MOPS-u czy coś takiego, gdzie chodzi córka kuzynki a ona jest opiekunką .Są już tam Julki jest Maja są Wiktorie i Oliwie jest Wanessa (! makabra) jest Jessica ( matka 30 latka podziarana jak stary kryminalista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku nie moge jak wy sie czepiacie tych imion w realu nie spotykam sie z tym zeby ktos tak sie czepial imion jak tu na kafe, masakra co wy macie za faze z tymi imionami?dlaczego az tak wam to przeszkadza ? Co was to obchodzi jak ktos nazwal ? Ja mam na imie Paulina moja najlepsza kumpela to tez Paulina , znam duzo dziewczyn o tym imieniu I nigdy nie bylo mi z tym zle wrecz smiesznie jak ide z kumpela I mowia " czesc Pauliny " :-) bo nam to nie przeszkadza , nie uraza czy co kolwiek , nie wiem moze chcecie zeby te wasze dzieci ma dzien dobry byly wyjatkowe ale imie to za malo , charakterem sie czlowiek powinien wyrozniac I to pozytywnymi cechami a nie imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata i pamiętam od podstawówki, co klasa to minimum 1 Kuba. W liceum miałam 3 kolegów o tym imieniu, w zasadzie jeden był Jakub i kazał na siebie mówić Jakub bo za Kubę się obrażał, mówiąc, że to nie jest jego imię. Można uznać, że Kuba jest popularnym imieniem już od dawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty myślisz że w realu ktoś komuś powie ale masz oklepane imię jak pół szkoły? nie bo w realu obowiązuje kultura a tu każdy może napisać co naprawdę myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie rozumiem dlaczego az taki wysoki jest odsetek tych najpopukarniejszych imion. Jak spotykamy sie z kolezanka Amelia czy Julia to musze tlumaczyc corce o ktora dziewczynka chodzi, bo jest ich tak duzo. Naprawde popularnosc imienia sie dla was nie liczyla przy wyborze, tylko ta Julia sie podobaja, zadne inne? Zadne, z tych setek imion dzieciecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba Diana mężowi Gabrysia ładnie Laura ale koleżanka ma po co jeszcze jedna do bałaganu u córki w przedszkolu są dwie Leny (jedna moja) dwie maje i czterech kacprow dwóch Bartkow a julke mamy jedną ale za to co wieś to mała Julka mamy nawet Elene i Łucje jest Sulejman ludzie wymyśliła bo chcą być orginalni ale czasem śmiesznie jak co druga nazywa corke Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×