Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Julie i Kubusie i kilka innych imion?

Polecane posty

Gość gość

Czy naprawdę nie ma innych imion? Musicie nazywać swoje dzieci jak połowa piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to popularne imiona co nie zmienia faktu, że piękne i pomyślałaś co jeśli taka julia sie bardzo komuś podoba i to nie ze wzgl na mode tylko np brzmienie to co ma jednak dać inne, któro mniej mu odpowiada tylko dlatego, że jest popularne i posądzą go o brak polotu? śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dzieci w wieku 2 i 4 lata. Jedno chodzi do żłobka drugie do przedszkola. Oprócz placówek, chodzimy na różne zajęcia plastyczne i muzyczne - czytaj spotykam mnóstwo dzieciaków. Znam aktualnie 2 Julie lat 3 i 25 i jednego Kubę - lat 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały procent matek przesiaduje w internecie, ja np. weszłam na to forum gdy młodsza córka miała rok. Do tego czasu żyłam w przeświadczeniu, że nadaje się takie imię, jakie i matce i ojcu odpowiada. Dopiero tu na forum dowiedziałam się, że należy przeglądać statystyki urodzeń i przepytać wszystkich sąsiadów w promieniu 5 km, a najlepiej mieszkańców rejonu szkoły, do której będzie chodziła nasza pociecha jakie imiona nadali lub nadadzą by się w przyszłości nie powtarzało. I moje dzieci nie mają na imię Julia i Kuba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wszystkie ci odpiszą, że im już w żłobku podobały sie te imiona i marzyły, aby tak nazwać swoje dzieci, a poza tym wcale nie wiedziały, że tak ma na imię co drugie dziecko. Czy te imiona sa ładne to kwestia gustu. Kuba nigdy mi się nie podobał, Julia była niezła, ale przestała mi się podobać, kiedy to imię zrobiło się tak niemiłosiernie oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa dziewczynek urodzonych w tym roku wśród moich znajomych to Julie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Jakuba od 6 lat i dla mnie to wciąż najpiękniejsze imię na świecie. Mam to gdzieś ze ktoś myśli ze to oklepane imię. Za to inne też oklepane typu Filip, Igor, Maks itp są po prostu dla mnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba to piękne imię wiec się nie dziwię ze takie popularne. ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupa Kuba jedyne skojarzenie imię dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w bliskiej rodzinie mam 2 Kubów- niestety imię średnio fajne, ale czy zaraz dla psa, ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuba mnie sie też z kupą kojarzy moja kuzynka włąśnie ma kube i zdrabniają to z takim przesłodzonym akcentem składając usta jak do słit dzióbka: KUBULEK, KUBULCIU, KUBUNIO :o bleeeeaaaaah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba to piękne imię i Julka też. Bardziej śmieszy nadawanie dzieciom beznadziejnych wsiurskichyba imion jak dla starych bab. Córka mojego szwagra ma na imię mela i to po prostu straszne ohydne oblesne i wszyscy się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam alicje. od wielu lat mi sie to imie podobalo. jeszcze 2-3lata temu nie bylo popularne,a le teraz alek coraz wiecej, za chwile bedzie tak jak z julia...co mam jej imie zmienic bo edzie ich duzo??/trudno. ..nie umrze z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie w rodzinie urodziły się bliźniaczki Katarzyna i Magdalena. Biedne będą z takimi wsiowymi imionami. Ja zaraz urodzę Julię, bo... sama jestem 30letnią Jaśminą która całe dzieciństwo płakała, że nie ma popularniejszego imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna i Magdalena - ślicznie, normalnie. Jaśmina też fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem Kasia i też uważam że to wiocha... no a syna mam właśnie Kubuś bo mąż się uparł. Ja wybrałam dla córki - Anastazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do Julek, Jakub to tez fajne imie. Dziecka bym tak popularnym imieniem jedak nie nazwala. To juz wole Melanie albo Kasie lub Magde. Do Jasminy, tobie przeszkadzalo twoje imie a ja bylam jedna z kilku dziewczynek o tym samym imieniu i kiepsko sie z tym czulam. Takze twoja corka moze miec do ciebie zal o zbyt popularne imie, tak jak ty masz zal o niepopularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek ma na imie Natanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tyle dziewczynek o imieniu Julia, Amelka lub Oliwia, ze czasami ciezko sie dogadac o ktore dziecko chodzi. Szczegolnie jezeli mowimy o Julce do Kasi lub Ani a tych w naszym pokoleniu nie brakuje. Moja corka tez sie w tym gubi. Umawiamy sie na spacer z Amelka, tlumacze o ktora Amelke chodzi ale moja trzylatka i tak czasami jest zawiedziona, bo myslala ze spotkanie bedzie z inna Amelka. To piekne imiona ale uwazam, ze to przesada ze 30% dziewczynek ma na imie Julia a nastepne 20% to Amelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w szkole-duzo jest Wiktorii i Julek, Oliwek, Zuzi, Olek i natalek. No i amelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska i magda, no srednie to imiona a szczegolnie ta kaska. to juz wole Julie, piekne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie musi byc Kasia, tu tylko padl taki przyklad. Jest bardzo duzo ladnych imion innych niz Julia. Wiedzac, ze imie od lat jest mega popularne, nie mozna wybrac innego ladnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanówcie sie co mówicie, dane imie np. julia jest bardzo popularne w skali kraju ale niekoniecznie w danym regionie, są duże miasta, miasteczka, wsie... w każdym tym miejscu ta popularność będzie inaczej odczuwalna bo jak można porównywać ilość dzieci o takim samym imieniu np w warszawie a miasteczku do 10tys mieszkańców, w tamtym roku w mojej okolicy właśnie nie lena była najpopularniejszym imieniem tylko milena a tak wszyscy grzmieli dookoła, że wkoło same leny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiurskii to jest własnie Kupa ! Zawsze to było na wsi popularne imię . No a teraz jest tego pełno . Rozumieć można że jest tak że jest 30% mamusiek Kupy ktorym się to imię tak po prostu podoba. Ale nagły wysyp tego imienia parę lat temu raczej z podobaniem nie nic wspólnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle przesadzacie.u mojej córki w klasie jest tylko jedna Julia i jeden Kuba a w klasie syna brak dzieci o tych imionach wiec nie wszędzie jest aż tak dużo tych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, u corki sa 4 Julki i 3 Amelie, trzecia klasa SP. Prawdopodobienstwo wystapienia tych imion z pierwszej piatki list popularnosci jest bardzo wysokie nie tylko w SP ale przez cale zycie. Tak jak w naszym pokoleniu bylo z imionami Ania, Kasia, Magda czy Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
rzeczywiscie u starszej w przedszkolu było bardzo duzo Zuź,Julek,w zerwoce az 4 Kuby, w kazdej klasie jest jakas Amelka,Nikola,.Wanessa itd. Moje dzieci mają typowo polskie imiona ktore nadawało się w latach 70-80 jak narazie nie spotkałysmy drugiej takiej. Ale kazdy nazywa jak uwaza,choc pewnie nadając dziecku modne i popularne imię zdajemy sobie sprawę ze nasze dziecko bedzie jednym z wielu tych Kubów,Julek czy Zuź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz powżej rację -chora uniformizacja , niefajnie być 5 Julką na podwórku czy trzecim w klasie za przeproszeniem Kupą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym by 5 Julia w klasie niż 1 Helena, Liliana Aniela itp. bleee :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×