Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20letnia dziewica

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat, jestem dziewica chociaz mialam wiele okazji aby dziewictwo stracic. poznalam teraz chlopaka, nie jestem w nim zakochana ale czuje do niego pociag zwlaszcza po %%.... czy powinnam z nim to zrobic czy lepiej czekac na tego jedynego ksiecia? boje sie, ze ksiecia nigdy sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie doczekasz, zrób to jak masz okazje, dziwie się ze wcześniej tego nie zobilas skoro mialas okazje w gimnazjum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co masz czekać zrób to teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj na księcia, ale na osobę, którą pokochasz i wtedy będziesz odczuwało 100 razy mocniej chęć i nie po %%.. Nie rozumiem presji jaką próbują narzucić inni ludzie w tej kwestii. To jest wyłącznie Twoja osobista sprawa to po pierwsze, a po drugie. Pierwszy raz może być tylko jeden ;) http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/Kiedy-trafie-do-BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę niektórych bez ironii... naprawdę nie wiem co robić a boję się ze nikogo nie pokocham bo nie nadaje sie do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ci/pie nie masz liczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 20 lat powiesz "Żałuję straconych okazji..." Uwierz mi, kobiety tak myślą, choć może publicznie się nie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×