Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężulek żoneczki

Małżeństwo, moja kasa jest NASZA, a jej kasa jest JEJ

Polecane posty

Gość mężulek żoneczki

i to jest podejście kobiet w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest,ale nie przejmuj się jeśli ona swoją kasę traci na siebie i ty na nią nie dokladasz za dużo to się nie buntuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam faceci łatwo mówić. Wy nie wydajecie na szampony, balsamy, makijaże itd. Wymagacie żeby żony były piękne ale niestety to kosztuje :/ więc nie dziw się że taki jest podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale faktycznie tak jest. Nigdy nawet nie zapytałem co ona wgl robi ze swoją kasa bo ciągle żyjemy za moje. A niech robi sobie co chce. Przecież to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy problemu bo mąż jest bardzo wyrozumiały i zamożny. Do tego nie ignoruje męża w związku jest ze mną na zakupach sukienek butów itd....nawet kupowali sny razem ślubną sukienkę nie wierzę w przesądy nie jestem ZACOFANA !!! Mąż jest przy mnie podczas każdego badania ginekologiczne go pochwy i wspierał porody. Do ginekologa zawsze jedziemy kilkanaście kilometrów i ignorancja by była gdyby był na poczakalni bo ja go się wstydzę? To jak byśmy mieli zrobić dzieci? ?? Zwykła to by była ciemnota. Tam gdzie chodzimy wszystkie pary są razem przy badaniu krocza a nie ma parawanów bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest na odwrót. Moja kasa (2tyś/m-c) jest nasza, a jego kasa jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest. Mąż zarabia na wszystko. A kiedy ja coś zrobię. To jest mam tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu debil ginekolg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od ginekologa powinna jeszcze sie udac do psychologa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne owieczki
gość dziś Wam faceci łatwo mówić. Wy nie wydajecie na szampony, balsamy, makijaże itd. Wymagacie żeby żony były piękne ale niestety to kosztuje :/ więc nie dziw się że taki jest podział >>>> a kto wam babom każe na ryja te wszystkie śmiec***akować? Reklamy w TV wam każą, bo "tak macie wyglądać". Jak facet was nie chce z powodu waszego wyglądu to ch/uj z nim, poszukać innego. Pozatym te wszystkie makijaże i inne gòwna zamiast polepszać urode to ją niszczą, i z czasem jest wymagane coraz więcej gòwna aby tylko normalnie już wyglądać. Kobiety są żałosne z tym syfem, naprawde, piane z mózgu wam te reklamy zrobiły, a wy jak te durne stado owiec robicie dokładnie co gada durne TV, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'załosne owieczki' same są załosne w swej pogardzie do świata. Porównanie sie ww.do owieczek to brak szacunku i wielka obraza dla owieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bydło niech idzie na rzeź, bo tylko na to zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta nawiedzona od badania pochwy z mezem. Czy ona w koncu zrozumie ze w normalnym swiecie takich pajacow nie ma jak ten niby jej maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×