Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z pupki do dziobka

Polecane posty

Gość gość

Drodzy koledzy i koleżanki, chciałbym dowiedzieć się od Was jak to jest, czy to na prawdę coś tak "wielkiego" i nie do przejścia?Od pewnego czasu namawiam swoją kobietę na takie przejście i ciągle nie chciała się na to zgodzić.Wczoraj nie wytrzymałem i musiała ponieść tego konsekwencje.Niestety rano znowu poruszyła ten temat i musiałem jej poprawić, tym razem solidnie.Kocham ją bardzo i nie sprawia mi przyjemności przywoływanie jej do porządku, ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu borykałem sie z podobnym problemem. Nie ma ze nie lubi ze nie chce, jesli cie kocha to musi sprobowac. Inna sprawa ze kobiety lubia byc przymuszane do takich rzeczy i czesto dopiero wtedy znajduja w tym przyjemnosc - u mnie to zadzialalo 'zmusilem' raz drugi trzeci i w koncu to polubila. Jesli cie kocha powinna to robic, bo ty robisz z pewnoscia dla niej tez wiele rzeczy ktorych nie lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
Ja podbieram z kibelka kupkę całą jej ,bo wodę zakrecam na gl.zaworze .Biorę woreczk i chowam ,wychdze i zjadłam podniecony.Nie wiem czy ona się domyśla ,ale pasuje mi to .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×