Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wspomaganie odchudzania

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu pilnuję diety i ćwiczę. jem max 1500 kcal na dobę. Nic słodkiego, żadnych napoi gazowanych, 2 l wody na dzień. Do tego ćwiczę 5 x w tyg. w pon śr i pt w domu a 2 x w tyg idę na jakiś orbiterek do fitness klubu. Przez ostatni miesiąc ładnie spadło mi 5 kg. I zastanawiam się jakie mogłabym użyć wspomagacze aby schudnąć choć ten 1 kg więcej. Na razie waga spada szybko bo wyjściowa była duża. Jakie wy środki stosowałyście i jakie był efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody które działają: 1. Łyżka octu jabłkowego w szklance wody na czczo.Naprawdę poprawia metabolizm i znikły mi pryszcze. 2. "Imbirówka"- łyżeczka imbiru zalana wrzątkiem, piję kiedy jestem głodna. Hamuje apetyt. 3. "Kminkówka"- jak wyżej, tyle że dodatkowo wzdęcia zniknęły. 4. Buraki- poprawiają metabolizm i nie chce się po nich słodyczy. Ja po prostu gotuję buraczki w osolonej wodzie i jem bez żadnych przypraw. Metody które nie działają 1. Tabletki linea. Straciłam kasę, nie kilogramy. Miałam również wrażenie, że bardziej chce mi się jeść. 2. Herbata pu erh- polecają wszyscy, u mnie spowodowała biegunkę i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniak15
jeśli chodzi o tabletki to ja stosowałam iqgreen i z powodzeniem muszę przyznać że naprawdę spalałam więcej niż bez ich brania i zdecydowanie jeszcze bardziej podkręciły mój metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki jak najbardziej działają. Biorę foreverslim od kilku tygodni. Spadek wagi dużym ale przede wszystkim mocne osłabienie głodu. Nie jem aż tyle, zadowalają mnie mniejsze ilości pożywienia, ogólnie wszystko zmienia się na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiolonczela
Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRenka
Foreverslim to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że tabletki mogą być aż tak skuteczne.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcesz efektu jojo, poprzestań na 5kg miesięcznie. zdrowo powinno być 4 kg na miesiąc, wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo na jojo. ja suplementacj nie stosuję, ale jem dużo warzyw, najlepiej surowych. waga spada i jest git. chudnij powoli i z głową, żeby Ci te kg nie wróciły. postaw na zdrowe odżywianie, ale żeby nie było, ze ty uzyskasz wymarzona wagę i zaczniej jeśc pizze, frytki itd, bo przeciez schudłaś i juz możesz. zdrowe odżywianie to musi być tryb życia. i ruch też! jedz co 3 godz, wtdy metabolizm sie sam kręci, wazne, zeby po przebudzeniu do pół godziny zjeśc coś malutkiego, żeby metabolizm pobudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panisara931
Ja wspomagałam się w odchudzaniu African Mango http://szczupla-kobieta.pl teraz wiem,że dobrze wybrałam mimo wahania się przed kupnem czy na pewno ten suplement. Jadłam regularnie i chodziłam na rower z moim synkiem raz na jakiś czas;) i to wystarczyło bym zgubiła 32kg w 4 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne suplementy wspomagające odchudzanie znajdziecie na www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarar282
A ja jestem za Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu w końcu mogę cieszyć się swoim wyglądem;) od wielu lat byłam grubaskiem nie pamiętam żebym kiedykolwiek była tak szczupła jak teraz;) to jest bardzo miłe uczucie jak znajomi idą obok Ciebie i mówią Wow jak ty Pięknie wyglądasz;) jesteś całkiem inna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IQacai to świetny suplement diety,dzięki niemu na pewno spali Pani jeszcze więcej kg w ciągu miesiąca,wiem bo sam go stosowałem i jestem zadowolony z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaxKowal
Ja biorę habaicynę. Kapsaicyna świetnie pobudziła mi metabolizm, dzięki czemu nawet jak teraz mam jakieś przerwy lub biorę mniejszą dawkę (bo teraz staram się brać systematycznie w ramach profilaktyki antynowotworowej), to nadal mam taki sam efekt i zero jakiegokolwiek jojo, a to zawsze było dla mnie najgorsze. Bo chudłam 10 kilo a zyskiwałam drugie tyle. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Iqacai, stosuje od 2 miesięcy i udało mi się już schudnąć 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując połączenie diety, ćwiczeń i Slimunox. Szczególnie pomocny okazał się on w zakresie blokady chęci podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam herbatę teekanne fit & slim, bardzo fajnie wspomaga odchudzanie i na prawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×