Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest tu ktoś kto zaszedł w ciążę z preejakulatu? bo nie wierzę w takie coś.

Polecane posty

Gość gość

nie ma takiego czegoś jak zajście w ciążę jak facet tylko chwilę w Was jest, a długo przed finiszem wychodzi z was. Jak mozna takie farmazony plesc> jeśli jest tutaj jakas co tak niepokalanie poczęła, to chętnie posłucham bo nie znam nikogo kto by w ten sposob zaszedł w ciążę a trąbi się o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, stosunek przerywany syn ma 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore moje kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również Może nie do końca preejakulat ale nie umyty po wcześniejszym wytrysku na zewnątrz I przy drugim razie to co zostało wypłynęło Za 7 tyg termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice :) i ja i moj beat jesteśmy z takiej wpadki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Dwie corki mam takim spodsobem. Dlugo przed koncem dokanczalam na zewnatrz i mimo to zaszlam w ciaze. Ale i tak sie cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 naprawdę? Ja z moim dużo razy tak robiliśmy, ale potem długo przed koncem wyjmowaliśmy. I juz tak 4 lata i nigdy nie zaszlismy w ten sposb w ciaze wiec sie dziwie ;) wydawalo mi sie ze to niemozliwe i ze ludzie tylko bajki opowiadaja. co innego nieumyty po wczesniejszym wytrysku a co innego parę razy 'włożyć" (przepraszam za proste słowa) i wyjąć a potem kochać się w gumce i mimo to zajść? nie uwierze póki nie doswiadcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat jedziemy z mezem na przerywanym i wpadki zero. Zaszlam w ciaze po pelnym stosunku, po 2,5 miesiaca jazdy na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją. Moja córka ma 4 lata. To był mój pierwszy facet. Gdyby tego było mało to była sama gra wstępną. Reszta stosunku w gumce. Nie jesteśmy razem... Ale to już inną historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze jestem w szoku!Ja 17 lat tak jade z przerwa na dwojke dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grajcie w lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sie kochamy chwile bez gumki, pozniej w gumie do konca. Przez 4 lata wpadki nie ma, jednak nie ukrywam ze gdybym zaszla w ciaze nie byloby tragedii, wiec dlatego sobie na to pozwalamy. Za duzo mam znajomych (dwie- to juz za duzo ;) ) ktore tak zaszly. Mamy syna, poczetego po 1,5 roku 'staran'. Po ewentualnej drugiej ciazy nawet pocalowac sie mezowi nie dam bez gumki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieumyty? w ciaze zachodzi sie podczas drugiego stosunku przerywanego dlatego że plemniki sa w środku penisa i w cewce moczowej. zadne mycie po pierwszym stosunku nic nie da. drugi stosunek wylacznie w gumce. tak my przerywany juz 5 lat, dziecko poczęte po miesiacu staran, od 3 lat po jego urodzeniu dalej tak samo.ale my zawsze raz. nigdy drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża ze stosunku przerywanego, to nie jest niepokalane poczęcie ignorantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonie prejakulat tylko facet ogarniety rozkosza za pozno wyciaga egoista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by to było możliwe, to byłabym matką może ósemki a nie jedynaczki. A muszę dodać że jak RAZ spróbowaliśmy do końca, to właśnie wtedy, przy tym jedynym razie zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00:10 ja tez :D to sie nazywa zloty strzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 18:06 - naprawde :) wczesniej 7 lat dawalismy rade, ale dobra passa sie skonczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli uprawia sie sex w dni niepłodne to nawet po pełnym wtrysku sie nie zajdzie kobiety nie wiedza kiedy moga a kiedy nie mogą zajść w ciąże a uczy rozpoznawac npr czyli naturalne metody planowania rodziny np sluz jak jest jak białko czyli przezroczyste rzadkie to sa dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe to takie dziwne miejsce gdzie podczas przerywanego nie zachodzi się w ciąże, ale podczas brania tabletek już tak. Normą jest tu korzystanie z pomocy społeczniej, ale normalna praca to nie jest stan naturalny a jakieś dziwadło. Popirane jest tu wszelkiego rodzaju kombinatorstwo a uczciwośc to cóż... kretynizm. Ot kafe - normalny świat odwrócony o 180 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak zaszłam w ciążę z pierwszym dzieckiem .stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne łatwo zachodzą taka biologia inne nie może ty z tych drugich dlatego przez cztery lata jeszcze udało ci się wpadki nie zaliczyć ,ale wszystko przed tobą dalej sprawdzaj ,że się nie da to się pewnie na forum porody pojawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko farmazony to ty gadasz, wszystko zależy od płodnośc*****erwsze dziecko chciane wyczekiwane, starliśmy się 8 mies, druga ciąża po prostu namiętny seks)stosunek przerywany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×