Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MJ93

Telekomunikacja Dla Domu

Polecane posty

Gość MJ93

Moja Babcia padła Kolejna ofiarą oszustwa przez Firme Twoja Telekomunikacja Dla Domu. Wydzwaniali do Babci od miesiecy ale babcia odkładała słuchawke po czym zadzwonili i powiedzieli babci ze benda u niej za 10 min z umowa do podpisania Podajac sie za Firme Netia. Babcia powiedziała ze nic nie bd podpisywac na to Pan jej Odpowiedział ze zapłaci Kare 140 zł bo on juz tu jest i trzeba to podpisac, Mówilismy babci niech Nikomu nie otwiera bo nie moze zadnej kary dostac, ale Babcia sie tak wystraszyła i otwarla drzwi... Facet wszedł po czym poprosił o dowód i podpisanie sie na papierkach Babcia nic nie czytała , bo umowy sa napisane małym drukiem . Zaraz po tym zdarzeniu pojechałam do Babci i poszlismy do Recznika praw Konsumenta i Pani nam wypisała oswiadczenie i wysłąlismy Piorytetem w tym samym dniu jeszcze, według Pani rzecznik trzeba czekac na Odp. ale nie musza jej odpowiedziec , poprostu czekac az przyjdzie faktura Lub Nie. Zobaczymy co wyjdzie z tego... Boje sie Ze Facet podsunoł jej pare umow tak jak to pisza niektórzy i mimo ze ta zerwalismy , jest nastepna o której Babcia niewiem nawet i przyjdzie rachunek... wtedy Juz tylko Prawnik i powołanie sie na oszustwo. Jezeli zgłosi sie to odpowiednio szybko jest Szansa na odwołanie decyzji gorzej juz gdy sie zorientujemy za pozno.. Prosze ostrzegajcie swoja Rodzine bo tak nakręcaja starsze osoby ze benda kare placic , Za co??? Nic niema takiego, nikogo nie wpuszczac a jak sie dobija to Policja i niech go zgarnaja OSZUSCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety żerowanie na osobach starszych to plaga gowork.pl/opinie_czytaj,781347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli babcia sie nei slucha osob bardziej zaawansowanych technoligocznie od niej, to niestety, ale ma problem. Tez mam umowe w tej firmie, ale w moim przypadku nikt mi nic nie kazał, po prostu powiedzial ze bede mial za 40zl no limit stacjonarne i tyle. na komorki nie jest jakos super bo 70 gr za minute, ale poza tym bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o usługi telekomunikacyjne, to polecam firmę http://www.iptc.pl/. Mają bardzo dobry serwis oraz szeroki asortyment świetnej jakości urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o firmę zajmującą się usługami telekomunikacyjnymi to polecam http://www.iptc.pl/ - bardzo rzetelna i profesjonalna firma, nigdy się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×