Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Gość gość
Na dzień dobry mój aniele chce od Ciebie nie tak wiele. Uśmiech ,chwilę uniesienia,by mieć cały dzień wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo a kto się do ciebie przypiertala?Sami dajecie pożywkę a potem narzekacie.Poza tym niewiele osób cię kojarzy więc nie martw się a Wandę każdy ma za idiotkę więc musisz być wyrozumiały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiej się dziewojo nieskalana myślą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje want ale i słońce się przebija... W każdym razie wolę to niż śnieg i lód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczy mnie udawanie:o Po wczorajszym spadła mi samoocena:( muszę dojść do siebie. Udanego dnia want:) trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
No tak w końcu stara baba jesteś ;-)cholera dobrze że goście w porę mnie uświadomili;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara mentalnie:( to mnie rzuciło na kolana. Dobrze że jesteś bo właśnie Ty masz wszystkie dowody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już za późno want:( spróbuję się pozbierać i dopiero przemyślę co z nami dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Na początek przestań się krzywić, o tak:o bo nie umiem sobie tego wyobrazić. A jeśli nie umiem sobie czegoś wyobrazić to zaczynam się tego bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdecydowanie lepiej want:D będę z Tobą suszyć:P Zimny...chcesz powiedzieć że masz na mnie haki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Cześć Draniu, zdecydowanie marzy mi się ciepłe morze, plaża i jakiś przystojniak obok :-D takie grudniowe marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×