Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Spokojnie want:D ja sama siebie też tak pocieszam:D Zimny, a Ty o czym teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ufff:D to aż śmieszne ale coś nas łączy...nadzieja/wiara w bajkowe zakończenie want:D Zimny to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatek dzisiaj ma inne sprawy na głowie, więc raczej nie będzie nam przeszkadzał :-D Sak, kto Ci powiedział, że wierzę? Tzn.że mam nadzieję? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę inaczej...to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przerzucilam się na bardziej realistyczne spojrzenie. Nie chcę widzieć niczego lepszym niż jest :-) a patrzenie w przyszłość ostatnio działa na mnie zdecydowanie niekorzystanie. I nienawidzę słowa "może", "kiedyś", a dzisiaj dodaję jeszcze "przyszłość" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba obracam sie ostatnio w niewłaściwym towarzystwie :-o Wydawało mi sie zawsze, że nikt nie ma na mnie wpływu, ale są takie sprawy i sytuacje i tacy ludzie, dla których jesteśmy w stanie wiele zrobić, ale... Tylko do czasu, gdy czujemy, że po drugiej stronie jest tak samo. Później niestety wszystko traci sens i sklania do różnych przemyśleń :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, czy ja wiem...to chyba wcale nie takie niewłaściwe towarzystwo jeśli dochodzi się do wniosku że nie ma nic za darmo i nic nie działa wiecznie w jedną tylko stronę;) przecież tak po prostu jest. Ale o nadziei zdania mimo wszystko nie zmieniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej nijaka do spółki z najgłupszą na jednym temacie to za wiele 😭💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej u źródła. Przez pośredników tylko się dłuży a i efekt nie ten:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×