Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Cześć;) mi tam jeszcze niczym nie pachnie. Odkąd pamiętam to całe święta jest straszna nerwówka i bieganina choć zawsze podczas zapychania się jakoś cudownie zapominam jak chwilę wcześniej miałam dość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sak :-) Ja właśnie jestem w wirze zakupu świątecznych prezentów :-D Uwielbiam robić prezenty, jedynie chyba sprzedawcy zmówili się przeciwko mnie, bo nie mogę znaleźć tego, co potrzebuję. Pół miasta przyjdzie mi zjezdzic :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla odmiany nie cierpię prezentów z okazji dawanych w ogóle:) często kupuję coś dużo wcześniej dla konkretnej osoby i tak leży i czeka bo w ostatniej chwili też pewnie bym tego nie dostała:) na szczęście u mnie nie ma tradycji prezentów pod choinkę:) jeden stres mniej:D powodzenia want:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na Mikołaja nic sobie nie kupujemy, dosłownie symbolicznie czekoladowego Mikusia :-) jedynie dzieciakom w rodzinie coś drobnego :-) pod choinkę natomiast robimy prezenty wszystkim, ale też bez szaleństw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę to o czym teraz marzą dzieciaki to bez szaleństw jest trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem we wszystkim trzeba mieć umiar. Zauważyłam że zazwyczaj (nie zawsze) im więcej dzieci mają i dostają tym mniej szanują, a to moim zdaniem wina rodziców przede wszystkim, ale co ja mogę wiedzieć:) to tylko moje odczucia. Mam nadzieję kiedyś się przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubimy uszczesliwiac innych :) wiec czasami trzeba na pieknej "glowce "stanac;)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja potomstwa nie posiadam :), lecz jest duzo dzieci potrzebujacych ,ktorym mozna naprawde pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu zaczynać dyskusji o tym które podejście jest lepsze:) każdy może mieć swoje odmienne przekonania. Najważniejsze żeby prezenty wywoływały uśmiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wszystko z umiarem, ale jeśli wiem, że komuś mogę sprawić wielką radość wymarzonym prezentem, to zawsze będzie dla mnie ważniejsze i przyjemniejsze niż kupienie czegoś sobie :-) Radość dziecka, które dostaje zabawkę marzeń - bezcenna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisząc o umiarze mam na myśli np. tablet dla pięciolatka ale oczywiście ktoś może mieć odmienne zdanie i dlatego nie ma sensu dyskutować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym kątem mam identyczne zdanie Sak :-) Chociaż patrząc na moich znajomych i ich zakupy prezentowe dla dzieci czasem myślę, że jestem z innego świata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wsi moda na quady już chyba minęła:D Ale ostatnio koleżanka zastanawiała się czy dla niespełna rocznego chrześniaka prezent na Mikołaja za ok 140 zl będzie ok? Przy czym ma dwójkę swoich dzieci którym kupiła prezenty o niższej wartości. To jest dopiero podejście. Pewnie niemałe znaczenie ma fakt że rodzice tego dziecka są zamożni. Chyba taka presja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to dział erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie chyba właśnie nastawienie ludzi - ktoś dał mi prezent za 100 zł to ja muszę również za ta samą kwotę minimum. Nieważne stać mnie czy nie -zgodnie z zasadą zastaw się, a postaw się :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim znajomym i tym, których nie znam. Wszystkim, którzy czytają, czytali i są mniej lub bardziej przychylni. Wszystkim bez wyjątku życzę zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt. Niech Magia tego cudownego okresu wpłynie na wszystkich pozytywnie i przyniesie wiele szczęścia :) https://youtu.be/A8Nl4yPzE3U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×