Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gania1

Doradca podatkowy Sosnowiec

Polecane posty

Gość Gania1

WItam. Chciałabym zasięgnąć opinii na temat Kancelarii Doradztwa Podatkowego Stefan Kasprzyk & Marta Niziołek s.c. Planuję otworzyć małą firmę i będę potrzebowała doświadczonych i znających się na rzeczy doradców. Dzięki za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vala32
Bardzo dobrzy są. Mają duże doświadczenie i dużą wiedzę. A po za tym są bardzo sympatyczni. Mi bardzo pomogli. Możesz spokojnie im "zaufać" jeśli można tak się wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginka000
Sympatyczni może i też są, ale jak dla mnie najważniejsze, że są bardzo rzetelni w tym co robią, kwestie rachunkowe są bardzo delikatne, nie ma tam miejsca na błędy. Oni są profesjonalistami, znają się na tym, co robią, dlatego zdecydowałam się na współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka98765
Najlepszych doradców podatkowych znajdziesz w kancelarii Kasprzyk&Niziołek biuro-rachunkowo-podatkowe.pl Byłam i są bardzo wykwalifikowani i doświadczeni. W mig wiedzieli gdzie leży problem i jak go rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztella
Świetna jest Kancelaria Kasprzyk i Niziołek, naprawdę bardzo pomocni i konkretni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eska32
Na podatkach to znają się jak nikt inny. Mają wiedzę w małym paluszku. Są bardzo konkretni i dokładni. biuro-rachunkowo-podatkowe.pl sprawdź dokładnie czym się zajmują bo jak potrzebujesz takiego biura na stałą współpracę to gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllisza
Ja odkąd przeprowadziłam się do Sosnowca korzystam z usług biura, które poleciła mi siostra. biuro-rachunkowo-podatkowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolonka
Jeśli chodzi o doradcę podatkowego to spokojnie mogę polecić Kancelarię Podatkową Kasprzyk i Niziołek. Znajdziesz tam to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deria9
Kasprzyk i Niziołek to najlepsi księgowi w Sosnowcu. Bardzo mi pomogli i od tamtej pory łączy nas ciągła współpraca :) biuro-rachunkowo-podatkowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baraba
Ich z całą pewnością mogę polecić www.biuro-rachunkowo-podatkowe.pl Wcześniej doświadczenia miałam różne, ale to jest solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamatma
Kancelaria Kasprzyk i Niziołek z Sosnowca godna sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka2
Bardzo dobrzy są w kancelarii Kasprzyk&Niziołek. Bardzo mi pomogli kiedy miałam małe problemy. Są bardzo doświadczeni. biuro-rachunkowo-podatkowe.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda09
Są bardzo dobrzy, skrupulatni i terminowi. Współpracuje z nimi jakoś pół roku i uważam że na lepsze biuro rachunkowe i doradców podatkowych trafić nie mogłam. www.biuro-rachunkowo-podatkowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taraka
Byłam kiedyś u Pani Marty Niziołek, jak moja firma miała problemy podatkowe. Jak się okazało nie było to zbyt skomplikowane. Ale dla takiego zwykłego człowieka, który nie ma do czynienia z podatkami na co dzień to jednak było trudne. Pani Marta szybko sobie poradziła. Pomogła. Dobra i doświadczona kobieta. http://biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka2
Jeśli chcesz skorzystać z ich usług to jak tu wiele osób już Ci napisało. Warto, są rzeczowi i dokładni. Jeśli chodzi o podatki to pracowałam z Panią Martą. Sympatyczna i konkretna kobieta. http://biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysaaa
Czasem potrzebuje pomocy z podatkami... Wtedy zawsze udaje się po pomoc do biura http://biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/ mają najlepszych doradców a w tym Panią Martę Niziołek. Skarbnica wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otys5
Tak Kancelaria Kasprzyk i Niziołek ma również oddział w Gliwicach. W Sosnowcu nie byłem, ale akurat w Gliwicach mają świetny zespół. Współpracuje mi się z nimi idealnie. http://biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellax
Widzę, że duże poparcie i w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Również sprawdziłam firmę Kasprzyk i Niziołek i bardzo sobie chwalę współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolanda05
Znam to biuro. Pomogli mi przy zamieszaniu z pitami. Gdy założyłam firmę, nawiązaliśmy współpracę na nowo. Bardzo fajna atmosfera współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradcą godnym polecenia jest z pewnością www.cenytransferowe.co. Korzystałam z usług i muszę powiedzieć, że obsługa na najwyższym poziomie. Radzę się czasami zwłaszcza w niejasnych sprawach podatkowych doradcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×