Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćona1993

Moje ciało do oceny. foto

Polecane posty

Gość gość
Cudowne :*** może masz ochotę się umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sexowne cialko. Pokaz wiecej fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem ze wy chlopcy macie nasrane w deklach bo ile mozna reka ale "Jędrny biust" ??? gdzie ty tu cycki widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego masz się równać cieleśnie. Ciesz się, bo masz wielkie szczęście, że udało Ci się urodzić bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdzie ty tu cycki widzisz? " x Cycki pierwsza klasa. Nie znasz sie glupi onanisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak całkowicie wygolona? Dziwnie to trochę wygląda, a ciało jak ciało, tak po prostu wygląda naga kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady :O Jak na 22 lata to bez rewelacji i brzuszek też nie taki płaski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.20 Mi wystarczyła jedna ciąża i większość facetów opisałoby mnie jako zapuszczoną loche. Mogę tylko zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fota z neta ale odzew jest.Jesteście osłami czy debilami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zu_za dziś zgadam się.:P mam lepsze ciało-większe piersi, płaski brzuch, ale zdjęć tu takich na pewno nie wstawię.:) na kafe nikt mnie nago nie zobaczył i nie zobaczy-no ok oprócz jednej osoby...:D nie mam takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez żadnych wątpliwości ciało jest bardzo ładne... właśnie dlatego, że nie jest idealne. Tzw. "Ideały medialne" mają niewiele w sobie z kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciało jest ok nie mówie, że nie, ale zeby było jakieś cudowne to nie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza pokaz swoje ciało głupia kurfo. Ładne ma ciało. ty masz Zuza dwa rodzynki i wibrator buhhaha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam jako kobieta, że ładne ciałko. Są lepsze, są gorsze, nie ma się jednak do czego przyczepić. Krytyką ze strony kobiet się nie przejmuj, bo to takie typowe. :) Ważne co uważają faceci,a jestem pewna, że większość tych onanistów z łóżka by cię nie wyrzuciła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 19:23 Zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś pff no i??;) mówiłam że nie wrzucałam nagich i na pewno nie wrzucę....zresztą nawet takich jak to już na pewno nie będę tu pokazywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.37 - Ja nie muszę wstawiać tutaj zdjęcia, żeby się dowartościować. Więc pomarz sobie :classic_cool: i żałuj, że mnie nigdy nie zobaczysz bo jest czego Dla mnie "facet" który wyzywa kobiety jest dnem i nikim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, może rzeczywiście jesteś tak ładna, że nie potrzebujesz się dowartościowywać. Ale niektóre kobiety mogą potrzebować akceptacji od innych. Chyba nie ma w tym nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad a ty wstawiałaś tutaj te fotki czy wysyłałaś na privy, bo coś kojarzę cię. Kiedyś myślałam, że jesteś prostytutką. Bo pisałaś, że się dotykasz i zapraszasz na priv czy na kamerki. Ale teraz wydaje się, że jednak normalnie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera tak dawno nie kochałem sie z kobietą, że prawie zapomniałem jakie to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś ahahahah :d serio mnie tak kojarzysz?:D nie nigdy nie zapraszałam nikogo na żadne privy ani na kamerki....zdjęć nikomu też nie wysyłałam.:D oprócz tak jak pisałam 1 osobie, ale to jest inna, poważniejsza znajomość. :) ps. prostytucją się brzydzę i chyba po popełniłabym samobójstwo..:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że jest w tym coś złego. Jeżeli wazna jest dla niej opinia gości typu 19.37 :O to spoko. Napisałam tylko swoje zdanie. Nikogo nie obrażam i nie wyzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi się pomyliło, wydawało mi się, że miałaś kiedyś Rihanne w awku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciał, żeby każdy był zadowolony z tego, co ma, w tym ze swojego ciała, ale niestety mało osób jest z siebie zadowolona w tym względzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniam cię. Może mi się pomyliło z kimś innym. Tamta to była chyba jakaś prostytutka. W porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no okej :P:P heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało bardzo ładne. Jak zwykle baby mają pianę na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha gggb postytutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś licz sie ze słowami bo ja się nie pozwalam tak oczerniać. :) i piszę tak pierwszy i ostatni raz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×