Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrzucajcie najbardziej zmysłowe, erotyczne utwory

Polecane posty

Warto. Jeśli lubisz i czujesz ten klimat. Uczta dla wszystkich zmysłów, nie tylko dla uszu. Koncert na Torwarze. Chciałyśmy w Krakowie, ale spóźniłyśmy się. Trudno ;) Będą kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Dżizaaas! nie nadrobię tych 4 stron dzisiaj! Nawet nie próbuję! Jestem skonany jak koń po westernie! Poczytam później, rzuciłem okiem - Ciechowski! Steczkowska, której nie trawię (jej zmanierowania i wycia jak moja kotka w ruji:)). Obiecuję, że przeczytam, ale kurna jutro! Dziś jeden drink i spaC!!!!! Owszem, dam coś od siebie. Pan Piekarczyk. https://www.youtube.com/watch?v=gEtVjuXYYH4&spfreload=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhhuu! Mamy nieśmiertelnego Stinga! I mamy Chrisa Botti , którego totalnie nie znam, ale tu możemy rozwinąć temat przy okazji, i to szeroko! No i czytam i słucham od końca Wasze propozycje, ile dam radę dzisiaj - ogarnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Moriarty - uwielbiam ostrą gitarę, ale i przepadam za nastrojową, spokojną muzyką, zwłaszcza filmową. W tej sferze jeszcze się nie odsłoniłem. Daj mi szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansę? Mężczyźnie? Raczysz żartować :P Myślę, że doskonale dajesz sobie radę bez proszenia o jakiekolwiek szanse. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosić? Przekonać? Perswazja w białych rękawiczkach. Wyższa szkoła jazdy. Chyba jednak wolę słówko "Proszę...". Z właściwym ócz wejrzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodłam się. "Jaja"... Chyba się pomyliłam co do Ciebie, Mad. Kosmatych. Teraz już tak na serio. Pozostawiam Cię w rękach innych Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Nie sprostałem Twoim oczekiwaniom... Użyłem ... Tfu ... słowa "jaja"... Ups, ale jestem prostacki. Jakoś to przeżyję:D Sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×