Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie prezenty na Mikolaja, co kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
ja postawiłam na książkę, dziewczynka jest nastolatką, lubi kino, więc kupiłam jej książkę Łukasza Maciejewskiego Aktorki portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza najbliższa rodzina z którą spędzamy święta to nasza mama, siostra z mężem i 2 dzieci [12 i 9 lat], i moja rodzina - mąż i dzieci 13 i 10 lat. Od lat w tym składzie spotykamy się w święta i od kilku lat mamy taką zasadę, że każda z rodzin robi sobie nawzajem prezenty i każdy z rodziny otrzymuje jeden prezent. Ma to te dobre strony, że i ja i siostra wie co swoim najbliższym kupić. Mieszkamy od siebie 700 km, siostra ma 2 synów, ja 2 córki. Dzieci są już na tyle duże, że mają swoje marzenia, drobiazgi ich już nie bawią, rodzice najlepiej wiedzą co im kupić. Jedynie mamie staramy się jakiś wspólny prezent dać, różnie - zmywarka, wczasy, karnet do gabinetu masaży, wycieczka - owszem, prezent zazwyczaj dość drogi, ale to jedyna okazja zrewanżować się za całoroczną pomoc - opiekę nad dziećmi w czasie wakacji, cudownie zorganizowane święta -my na nie dojeżdżamy , ja ok 1000 km, siostra jeszcze większą odległość do mamy ma. Nasze teściowe - też o nich nie zapominamy, aczkolwiek mieszkają bliżej nas, kontakt jest ułatwiony, wiemy co lubią, a ponieważ nie spędzamy z nimi świąt bożonarodzeniowych, jakieś drobiazgi sobie dajemy, czasami własnoręcznie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikolajki 2 letnia corka dostanie drewniane ciasteczka jako akcesoria do kuchenki, którą bawi się codziennie. Do tego mandarynki (bo na razie unikamy słodyczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, co? Zapytałam mojego chrześniaka co chciałby dostać od Mikołaja. Odpowiedział: Ciocia, to co ja chciałbym jest dla ciebie za drogie, ale jakbyś trochę pieniążków dorzuciła, byłoby świetnie - muszę kupić wątrobę i śledzionę do mojego "człowieczka", a może jeszcze starczyłoby na inne narządy. Chłopiec w wieku 14 lat - jego pasją jest człowiek, jego budowa, organy. Ma szkielet człowieka i sukcesywnie dokupuje kolejne organy, mięśnie, narządy. Chyba jednak kupię mu Tą wątrobę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalendarz adwentowy :P Nic wiecej nie potrzebuje, a gwiazdka jest pózniej :) Ma 10 lat i nie czeka, nie mieszkamy w Pl i nie ma tu tej tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopcy w wieku 6 i 3 lat dostana po zestawie mikrofon na stojaku plus gitara elektryczna ( wersje zabawkowe ), dlatego ze uwielbiaja spiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nieco nie na temat, ale mój najpiękniejszy prezent świąteczny. Jestem dorosłą osobą, mam kochaną rodzinę, męża i 2 dzieci. 3 lata temu w naszym domu spotkaliśmy się na kolacji wigilijnej w większym gronie rodzinnym. Wspominaliśmy dobre i te złe chwile. Te złe krótko, ale nie omieszkaliśmy wspomnieć o tym, jak kiedyś w rodzinnym domu bywało . Było biednie, choć mama bardzo się starała, ale pijany ojciec był w stanie każdą radość zepsuć. I kiedyś cudowny Mikołaj przyniósł mi pod choinkę książkę, chyba pierwszą książkę w życiu -Jadwigi Korczakowskiej "Bułeczka". Moja radość była niezmierzalna, cały wieczór czytałam ją na zmianę z mamą. Nad ranem zjawił się pijany ojciec, książka spłonęła w piecu. Jakież było moje zdziwienie jak rok później pod choinką znalazłam tę samą książkę. Autorką podarunku była moja 10 -letnia bratanica, o tym nawet jej rodzice nie wiedzieli. Czasami warto wsłuchać się w marzenia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny wpis powyżej. My już często nawet w marzenia swoich dzieci się nie wsłuchujemy, nie jesteśmy z nimi, tylko obok, nie wiemy czego pragną i sugerujemy się opiniami innych, reklamami itd. A wystarczyłoby "marnować" czas z dzieckiem. Nawet Papież Franciszek o to apeluje, to bardzo poważny i powszechny problem. Mamy dzieci i nie znamy ich. Marnujmy czas z naszymi dziećmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 2,5: Autobus dla Pepp (od nas, bo od Babć , Dziadków, Chrzestnych itd co innego). Synek 6 mc: kostkę sensoryczną. No i przyjdzie prawdziwy Mikołaj, czyli Dziadek w przebraniu. :D A od Aniołka figurki Maszy i Niedźwiedzia z akcesoriami, tablicę z cyferkami na magnesy, a synek piszczałkę - gryzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 5latka zestaw taki obiadowy z jego ulubionymi Autami, znalazłam w sklepie dajar do tego jeszcze sanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego maturzysty wykupiłam wizytę u coacha. Mój syn jeszcze nie wie na jakie studia chce iść i martwię się bo tak mało czasu zostało. Kupiłam bon na trzy spotkania z coachem w klinice PsychoMedic. http://psychomedic.pl/prezent/?lang=pl Polecam, fajny oryginalny prezent. Bo ile par skarpet można dostać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a dlaczego idziesz po najniższej linii oporu i piszesz o skarpetach jak można teraz kupić tyle fajnych prezentów dla dzieci, ja np wpadłam na pomysł zakupu elektronicznej kostki dice+ bardzo fajny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu 8-letniemu synowi kupuje zestaw 3 podkoszulków i 8par skarpet ze świątecznym wzorem w tzw.chińczyku,a 16-letniej córce bluzkę z koronką na sylwestra i błyszczyk do ust.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z Warszawy
Dla Pań wybieram biżuterię. Znalazłem ostatnio bardzo dobry sklep http://ankabizuteia.pl z biżuterią srebrną gdzie znalazłem kolczyki i łańcuszki celebrytek - kupiłem prezenty dla mamy, siostry, a dla babci kupiłem piękny obrazek srebrny z wizerunkiem papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam mojej 10 latce na Allegro prawdziwy dziennik szkolny, będzie miała tam całą swoją klasę i będzie wstawiać im jedynki :) Dostała też nowy strój kąpielowy na basen i budzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz syn dostanie lampkę Pabobo hipcio, hipcio świeci w ciemności bezprzewodowo ok 8 godzin, w różnych kolorach, można z nim spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frixxon
u mnie dzieciaki strasznie naciskały na jaką grę w końcu uległąm i kupiłam dice+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naszym dzieciom kupiłam większą cześć rzeczy z ich listy na której znalazły się standardowo klocki i jakieś lalki a od nas dołożyłam im świetne budziki z tego sklepu http://www.zegary-jvd.pl/ żeby nie miały problemu z porannym wstawaniem, które wpływa również na nasze spóźnienia w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja czterolatka dostała przytulankę dużego bałwanka, którego kupiliśmy na www.ateliermalegodesignu.pl mięciutka bawełniana maskotka :) zrobiła furorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja też kupiłąm dzieciom dice + teraz żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej bo swietnie się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11b
Młodzież około 16 lat dorośli max 65 lat , jazda sportowym autem . Można ją wykupić pisząc na tego maila biuro@motoprezent.pl . Frajda , adrenalina i nie zła zabawa dla fanów motoryzacji i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszolek
Ja kupowałam gry komputerowe bratankom - na konsoleigry.pl Mega spoko opcja, jak dla mnie ;) Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się coś kupi do czerwca to jest szansa i w dobrej cenie coś znaleźć. Później to chyba trzeba myśleć o przyszłorocznym Mikołaju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślę o Mikołaju 2017...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na prezent polecam kalendarz adwentowy z herbatą lub kawą. Idealny prezent dla kawoszy. Jakby ktoś chciał to na stronie http://cupandyou.pl można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościurek
Polecam dla 4 latka zabawkę interaktywną bob budowniczy ogólnie tematy majsterkowicza są potrzebne do psycho rozwoju polecam więcej ciekawych przedmiotów na http://sklep.techbau.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×