Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie prezenty na Mikolaja, co kupujecie?

Polecane posty

Gość Zori_92
Jest wiele ciekawych propozycji, jeżeli ktoś szuka inspiracji do prezentu polecałabym: https://www.sferis.pl/Prezentownik Wiele pomysłów na prezent zarówno dla Niej jak i dla Niego, z pośród których można coś ciekawego wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 8 latka napisala list do Swietego Mikolaja i poprosiła o konia jednorozca maskotkę. W kolorze białym. Koniecznie. Uwielbia konie:) Siostra pyta co ona może zamówić u Mikołaja dla Niej.... Ale sama nie wiem.... najlepiej książkę Ale nie jest zbytnio zainteresowana. Proponuję tradycyjnie rózge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 9 letnia córka już wie,że Mikołaja nie ma. Tak czy inaczej, chcę jej kupić coś fajnego i pomyslalam o tej grze Twister. Kojarzycie? Prawa noga na zielone, lewa ręka na żółte itd. Odnośnie syna ,3,5 roku, nie mam pomysłu, ale albo jakieś autko typu wóz strażacki, karetka itp bo uwielbia,albo klocki jakieś lego duplo tematyczne właśnie straż pożarna,Może jakaś ciuchcia. Chociaż takie coś prędzej na święta, ale już sama nie wiem. Oczywiście słodycze też,ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gra Twister to fajna sprawa. Moja takiej nie ma ale pomyślę. Podłącza się ja pod telewizor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikołaja tylko słodycze. Prezenty pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×