Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterinka

on nie chce dziecka...

Polecane posty

Gość kafeterinka

Witam, jestem po 30, jestesmy małżeństwem od 11 lat, mamy 7letnie dziecko, ja zawsze chcialam miec dwojke dzieci- to bylo takie postanowienie ktore nardzilo sie gdy bylam jeszcze nastolatka, uwazam ze dwoje dzieci to podstawa, sama bylam jedynaczka wiec jestem w pelni przekonana o swoich pogladach. Maz znow mial rodzenstwo i uwaza ze lepiej miec jedno dziecko i zapewnic mu wszystko. Po urodzeniu pierwszego dziecka mijaly lata i zawsze bylo ,,cos,, zeby tylko nie miec drugiego dziecka, a to ze mieszkanie niewyremontowane, a to ze pierwsze dziecko za male, a to ze nie mam pracy itp itd. Minelo 7lat, nasza sytuacja zawidowa i materialna nie jest najgorsza, zaczelam drazyc temat od poczatku, dalam mężowi czas na ostateczną decyzje, powiedzial TAK. Dalismy sobie 3 miesiace na przygotowanie sie do tej chwili ( lekarz, badania, witaminy itp). Zostal nam miesiac i im blizej naszego planu tym maz daje po sobie poznac ze nie chce tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
I zjadlo mi polowe mojej wypowiedzi, ehhhh wszystko idzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co 3 miesiące na przygotowanie się? Zażywasz kwas foliowy, dbasz o siebie i jeśli decyzja była na tak to odstawiasz antykoncepcję i do dzieła. Takie podejście do tematu jak pies do jeża tylko wprowadza nerwowa atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
Tak wiec zbliza sie termin zrealizowania naszego planu a moich wieloletnich marzen a maz daje po sobie znac, ze dalej jest niezdecydowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
Te 3 miesiace byly zaplanowane na wizyty u lekarza i badania, mam pewne problemy zdrowotne i wole byc pewna ze wszystko gra. Co do antykoncepcji.... nie uwywam jej od 8lat , sama widzisz ze moj maz w ,, tym,, temacie jest mega ostrozny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego to on ma ulec egoistko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
A czemu zaraz egoistko! Gdybym chciala to przeciez juz dawno mialabym to dziecko, tylko ja chce zeby to byla nasza wspolna decyzja. I wlasnie zastanawiam sie czy jest sens miec dziecko z kims kto tego nie chce! Z drugiej strony dlaczego ja mam sie dostosowac??? Robil mi nadzieje przez tyle lat, zamiast scuemniac mogl definitywnie i raz na zawsze powiedziec NIE! Ja bym przyjela do wiadomosci i nie robila sobie zludnych nadziei, bo pogodzic to nigdy sie z tym nie pogodze. Wyzywasz mnie od egoistki a ja chce tylko SZCZEROSCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
A czy na tym forum jest ktos kto potrafi w normalny ludzki sposób odpowiedziec na temat a nie tylko wyzywac od egoistek? Czekam na wasze opinie , co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterinka
Ponawiam temat, czy ktos tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×