Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i co kretynki, dalej jesteście zwolenniczkami przyjmowania imigrantów ciapatych?

Polecane posty

Gość gość

zobaczcie co sie dzieje we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynki szukaj w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jak kto ale jaa ich nigdy nie chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terrorysta jak chce to przeprowadzi zamach tak czy inaczej dostając się w miejsce docelowe. To niekoniecznie są uchodźcy, to mogą być Francuzi wychowywani w tym kraju od pokoleń. ISIS ma bazę rekrutacyjną jak nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wszystkim zwolenniczkom paparuchów zyczę by ich dziecko zginęło w tkaim zamachu. Inaczej idiotki nie zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę imigrantów niż takich prostaków jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze. Mam nadzieję, że juz się owinęłaś w szmate i bijesz pokłony 5 razy dziennie:) Jeśli nie to pospiesz się, bo to cię czeka ciapacka mendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś one same wysylaja synow na pewna smierc w imie allaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie bywam na dworcu głównym w stolicy jednego z krajów gdzie ciapaci chcą przejąć władzę. I codziennie jadąc do pracy zastanawiam się czy zobaczę jeszcze swoją rodzinę, bo nie wiem co takim strzeli do łba i czy nie wysadzą głównej lini metra, która znajduje się na dworcu. Boję się. Ci, którzy ich bronią nie wiedzą jak to jest, siedzą pewnie w Polsce i ciapatego widzieli w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem ile jeszcze niewinnych osób musi zginąć w zamachach żeby ludzie pojęli że islam to czyste zło? I nie obchodzi mnie czy to wypaczona idea tej religii czy właściwa - islam to islam, mało wam ofiar??? Czy ludzie są aż tak tępi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej te zwoleniczki wysłać na 6 mcy do musli dzielnic w paryzu czy Sztokholmie . Zobaczymy co powiedzą po powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobaczymy co powiedzą po powrocie..." nie wróciłyby... Ale moze tak by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak c**y - hidżab czy burka? :D myślcie - bo czas nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś KRETYNKO, życzysz dziecku śmierci, bo nie zgadzasz się z poglądami jego matki? JESTEŚ GORSZA OD TYCH TERRORYSTÓW, to ludzie Twojego pokroju organizują zamachy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dziecko durne po matce i tak nic dobrego do tego swiata nie wniesie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech matki Dac wam tylko bron i niczym nie roznicie sie od tych terrorystow. Problem w tym ze w taki sam sposob wychowujecie swoje dzieci w tej mowie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że imigranci. Jeden z nich został rozpoznany, jako zarejestrowany 2 lata temu uchodźca i co?! Kto rozpozna terrorystę pośród "uchodźców"? To nie jest możliwe, niestety, tym bardziej, że nie mają dokumentów. Ciekawe, dlaczego ich nie mają, dziwnym trafem wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iddddda
Wiadomo, że pośród uchodźców ukryli sie terroryści, ale to nie jest wina uchodźców, tylko słabej kontroli na granicach. Uchodźcy uciekaja przed śmiercią, chcą żyć i nie można ich winić. A Wy same niewiele różnicie się od terrorystów, jeyna różnica polega na tym, że nie macie dostępu do karabinów, bo same życzycie innym śmierci, także dzieciom. Jesteście takie same jak zamachowcy. Oni też wierza, że robią dobrze, że to w imię miłości -tak jak Wy. Puknijcie sie w glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchodźcy są wg ciebie cacy??? ich pierwszym pytaniem po przybyciu do Niemiec jest kiedy dostaniemy dom i samochód! owszem, uchodźcy to nie terroryści - ale oni nie przybyli tu po pracę tylko po kasę i wygodne życie - a ty i twoje dzieci będziecie na nich pracować ich kobiety również nie pójdą do pracy bo co roku są w ciąży a jak nie są to "religia im nie pozwala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze, to gdybym miala do czego, jakakolwiek rodzine,ktora by mnie przygarnela, to wrocilabym do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy na półwyspie Synaj rozbil sie rosyjski samolot z 220 osobami na pokładzie,nikt nie ustawial sobie rosyjskich flag w profilowym. Oczywiscie jestem pelna wspolczucia wobec tragedii tych niewinnych ludzi we Francji,ale nie rozumiem dlaczego ludzie traktuja ja inaczej,niz ta w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Jestem przeciwniczką przyjmowania uchodzców.Od początku powinni zamknąć granice.Teraz gdy rozprzestrzeniło się to tałatajstwo, jest już za pózno żeby cokolwiek zadziałać.Islam zainfekuje cały świat- niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×