Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdwojonaa

jak mam zyc z jego dziećmi?

Polecane posty

Gość gość marza
Np za potluczony talerzyk wyzywac dziecko od debili lub krzyczec ze zjadla ostatni jogurt z lodowki. To normalne twoim zdaniem. Jak raz nie poslala swojego lozka to krzyczec ze odda ja do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usprawiedliwiajac jej może to dla niej normalne... najlepsze jak matka mówi do dziecka ze je zabije. Jak np znajoma mówi do swojego dziecka jaka wkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys czytalam, ze jest cos takiego jak symptom wicia gniazda w okresie ciazy. Pod wplywem hormonow kobieta chce byc otoczona najblizszymi tzw "wicie gniazda" i wlasnie macochy, ktore normalnie maja dobre relacje z pasierbami, lubia je lub kochaja, w tym okresie zaczynaja sie od nich dystansowac i unikac. Na forum zagranicznym pisaly kobiety zaniepokojone wlasnym zachowaniem, bo zalezy im na pasierbach. Takze moze pozniej jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wyzywanie od debili grozic oddaniem do domu dziecka to ma byc normalne. Moja corka jak.mnie zdenerwuje ma 4 lata to mowie ze ja zaprowadze do pokoju na koncu domu jest dosyc ponury bo stoi pusty. Do glowy by mi nie przyszlo by straszyc ja domem dziecka czy wyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wyzywanie dziecka od debili i grozba domem dziecka to ma byc normalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ona sobie to wymysla dzieci lubia taki rzeczy gadac bo po prostu jej nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Jak zaszlam w ciaze siostrzenica mieszkala ze mna bylo to krotko po smierci siostry. Szwagier nie byl w stanie sie nia zajmowac i sie tak nie zachowywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Znam ja nic nie wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tej historii nie kupuje no jak z bajki i kopciuszku a kazdy wie jakie sa teraz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak kazda matka zna swoje a później nie moga uwierzyc jakie z nich moga byc potwory, bija kolezanki kradna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
To jest bardzo madre i kochane dziecko. Sasiadka ich tez byla swiadkiem jak ta sie na nia wydarla na ulicy przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wiem jakie sa teraz dzieci, ale nie wszystkie takie sa. Nie ktore kobiety tez sa podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Widze ze waszym zdaniem traktowanie zle pasierbow jest ok nawet malych dzieci. Macochy to dorosle wspaniale osoby a z dzieci to nie wiadomo co wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
No i powinna wejsc w relacje gdzie jest ona i jej partner. Dzieki wam podjelam decyzje dziekuje za pomoc wczesniej nie bylam pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwile wezma cie za kobiete z jakąś manią-wypisujesz histeryczne apele juz na kolejnym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to bez sensu nie związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Najwyzej co mnie to obchodzi. Moze cos dotrze do jednej kobiety ktora zle traktuje pasierbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to marne prowo tej goscmarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 4-letnie dziecko?siedzisz od rana prawie bez przerwy na kafe.To kto w tym czasie cały dzień zajmuje sie twoim dzieckiem?hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
To nie jest prowokacja. Nie rozumiem doroslych kobiet ktore palaja nienawiscia do dzieci. Nie rozumiem tez tych ktorzy im przyklaskuja i je tlumacza. Ze dzieci zle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Jest z mezem u tesciow ja sie zle czulam rano i zostalam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wczoraj tez sie zle czulas,bo dyzurowalas na kafe do nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Nie tylko ja jak widac. Bylam aktywna co najwyzej do 23 moze troche po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Czemu cie wkurza to tak ze ujmuje sie za bezbronnymi dziecmi. Sama mam do czynieniabz osoba ktora krzywdzi dziecko. Bez przerwy jestem atakowana. Nikomu nic zlego nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz jak infantylna nierozgarnieta osoba,sorki. Wystarczy pójśc do poradni rodzinnej porozmawiać z terapeutą lub psychologiem a nie siedziec 3/4 doby na forum i klepać to samo. Wychodzi na to,ze Ty bronisz bezbronne dzieci z reszta to psychole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Znowu mnie obrazasz i atakujesz. Nie mozesz byc bardziej grzeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, wzięła faceta z 3 dzieci i jeszcze dopierdoliła kolejne, rozmnażają się jak króliki, co za ludzie, wzięłaś faceta z dziećmi to teraz zamknij ryja i zapierdalaj przy wszystkich jak są razem, dobry huj faceta to i jego wszystkie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 18.33 za chwile cie zlinczuja. Napisza ze jestes wulgarna nietaktowna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×