Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdwojonaa

jak mam zyc z jego dziećmi?

Polecane posty

Gość gość
no właśnie! nie dość że straciłaby kasę za tamto mieszkanie to jeszcze darmową opiekę do dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam dosyc synka mojego faceta i jego samego również. Poznaliśmy się kilka lat po jego rozwodzie,ja bylam wdową z 2 letnią córką.Pasierb mnie nienawidzi w sumie za nic,myślę że matka go buntuje bo nie może pogodzić się ze mąż się z nią rozwiodl.Gowniarz wyzywa mnie w moim domu od k***** dziwek a jego tatuś tylko powtarza ze on nie rozumie ze robi zle,popchnal na moich oczach moja córkę ze schodów i złamała rękę a on kłamał ze nie dotknął jej i ze ja klamie ze cale zdarzenie widzialam bo go nienawidze.No szlag mnie trafia,tatuś oczywiście mu wierzy a ze mna sie kłóci, nawet jak gowniarz ukradł mi pieniądze z portfela i znalazlam je w jego rzeczach to tatus go nawet nie skarcil tylko powiedzial ze jak potrzebuje pieniedzy to ze ma mu powiedziec i oczywiscie dal synkowi taka sama sume jaka mi ukradl.Ostatnio nie wytrzymalam i po tym jak pasierb nazwal moja corke "k***a taka sama jak twoja matka" zlapalam go za ucho i kazalam isc do kąta to nagle tatus przylecial z drugiego pokoju bronic gowniarza niewychowanego i młody sklamal ze go uderzylam w twarz i zaczal od razu na widok ojca plakac i oczywiscie byla awantura i klotnia i skonczylo sie tym ze moj facet mnie uderzyl za to ze niby ja uderzylam jego syna.Mam juz dosyc wszystkiego,9 latek klamie jak stary a tatus wierzy we wszystko,codziennie po szkole przychodzi do mnie do mieszkania,je obiad,odrabia lekcje i czesto bywa ze zostawal na tydzien nawet i nie mialam nic przeciwko ale bez przesady zeby dzieciak nie mial do mnie szacunku i wyzywal mnie i moja córkę ,powiedzialam mojemu facetowi ze chce aby sie wyprowadzil z mojego mieszkania bo ja tak zyc nie chce,podniósł na mnie reke i to byl pierwszy i ostatni raz.Niech zabiera synka i droga wolna.Oczywiscie wielce zdziwiony,dalam mu czas do konca miesiaca a sama jade z corka na święta do siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
A kto to jest partner , mój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiasz bandziorowi dom na swięta?nie boisz się,że ci coś wyniosą? Czas daje się przez chwilę,po czym pakuje rzeczy w worki,do garażu czy piwnicy,wymienia zamki i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywal go z synkiem z domu bez zastanowienia mówiąc gowniarzowi ze k***a to jego matka jest bo puszcza się z nowymi wujkami. A szczerze to pewnie matka każe mu tak kowic samo dziecko by sobie nie wymyslilo (piszesz synek wiec myślę że ma mało lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×