Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tutaj ktos, kto potrafi stawiac karty?

Polecane posty

Gość gość

Obojetnie jakie, choć ja wróżę z tarota i klasycznych i wolałabym żeby to były jedne z tych... mam taką propozycję. Wiem, ze nie jest to forum ezo, ale skoro można tu poruszyć wiele tematów to dlaczego by nie? Co Wy na to, żeby POĆWICZYĆ w tym temacie?? Polegaloby to na tym, ze przykładowo - jako pierwsza osoba -zadam pytanie, na które znam odpowiedź - zeby nie bylo zamieszania to osoba ktora odpowie dobrze, zadaje swoje pytanie na które zna odpowiedź itd. Z czasem możemy poćwiczyć na tematach o których nie mamy pojęcia , wiecie -- jakieś niewyjaśnione zagadki np zniknięcia. Może kiedyś zweryfikujemy :) Ale póki co, rozkrecmy się może w tematach znanych , zwróćmy uwagę na połączenia kart. Tasujmy dokładnie, nigdy gdy jesteśmy zmęczeni czy źli. Zrelaksujmy się w pełni. I podejdzmy proszę poważnie do tematu , uczciwie -możemy duzo zyskać. To już koniec wywodu, jeśli ktoś dotrwal - Zapraszam - zaawansowanych jak i początkujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich wrozysz ? Podawajcie też proszę karty jakie wyciagneliscie. Moje pytanie : czego dotyczyła moja ostatnia rozmowa ? (Podpowiem, ze to sfera zawodowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciągnęłam sprawiedliwość Sprawa dotyczyła jakichś urzędowych formalności, być może niekorzystnych dla ciebie. Pojawiły się jakieś negocjacje, podpisywanie umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Idz lepiej do koscioła.Wróżenie to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest religijny i wierzy w Boga, wiec wypad stad :O to publiczne forum i można pisac o czym sie chce. jak coś ci sie nie podoba to tu nie wchodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Trochę kultury!a nie wypad.Nikt Cię nie nauczył jak masz się do ludzi odnosić?J a Ci grzecznie zwróciłam uwagę a Ty jak się zachowujesz co?żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg ciebie narzucanie komuś czyichś przekonań jest grzeczne? :D każdy temat o tarocie musi być zawsze na tym forum rozwalony, bo zaraz się znajduja osoby, dla ktorych wszystko jest grzechem. A zwracac uwage to ty mozesz co najwyzej swoim dzieciom, a nie obcym osobom, ktorych w ogole nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci przynajmniej odnoszą sie do ludzi z kulturą!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarot to zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nie wtracajcie się tam gdzie Was nie chcą durni katole . Ciekawe czy Wy tak gorliwie przestrzegacie tych swoich przykazań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem katolem i jestem z tego dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej to bądź dumna ale tak jak osoba wyżej napisała - Nie zasmiecaj wątku, nie Nawrocisz tym nikogo ani tym bardziej nie zwrocisz na siebie uwagi w sensie pozytywnym. Temat dotyczy stawiania kart, ćwiczeń a nie religii. To tak jakby ktoś np założył wątek kulinarny a inna osoba wtracalaby się się motoryzacja i przekonywała że to lepsze. Nie uważasz że to chore? Dzięki za posta i pozdrawiam. X Sprawiedliwość dobrze pokazała :gratulacje: byly negocjacje, rozmowy i muszę dostarczyć pewne dokumenty. Wyjaśnienie sprawy. Pracuje tam od dłuższego czasu więc nie jest to podpisanie umowy, ale tez coś z papierami. Teraz Twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak miło, że miałam rację :) to znaczy mniej więcej, ale nie jestem biegła w tym temacie :D okej to moje pytanie: Co mnie na chwilę obecną najbardziej dręczy i nie daje mi spokoju? Jaka sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyrzej ;-) uczucia znajomy mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze masz racje :D pewien znajomy mezczyzna nie daje mi spokoju i moje uczucia do niego :D i niepewnosc wzgledem niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie jestem biegla, tzn karty mam od 3 lat ale stawiam je sporadycznie wiec i ciezko tu o jakis poziom... jestem poczatkujaca choc zauwazylam ze mam problem z wycofaniem emocji, zaś u Ciebie to wygląda odwrotnie :) to wiele :) Co do pytania - Z talii wyfrunal mi Rycerz Bulaw - powiedziałabym, ze chodzi o mężczyznę ale to też ogólnie karta gniewu lub..przeprowadzki. na tej karcie skupilam się najbardziej bo zawsze wypadajace karty ( tak jakby ktoś mi wypchnal, wiesz może o czym mówię?;p)są tymi wlasciwymi, pozostaje tylko dobra interpretacja :) znowu się rozpisalam:P eh Zaś z talii WYCIĄGNĘŁAM 8 mieczy , moc wisielec(suma kochankowie). Tłumika w sobie jakieś silne emocje, jesteś jakby na rozdrożu, nie wiesz co zrobić? Chcesz podjac jakas decyzje ale wahasz sie ? Czego to może dotyczyć.. stawiam na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam Twojej odpowiedzi ( pisze z tel) czyli jednak ? Kochankowie to chyba wlasnie obrazuja ta niepewnosc . Gościu wyżej strzelales ? Podaj karty jakie Ci wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem jeszcze ze ja kiedyś też straciłam głowę dla Rycerza Buław - to była właściwie pierwsza męska postać kiedy zaczęłam wrozyc dla siebie i chyba dlatego zapamiętałam :) może podasz jakieś cechy tego rycerza? Tzn jaki jest Twój znajomy? Ten mój byl bardzo energiczny, uśmiechnięty, przyjacielski, pomocny, pewny siebie , miał też przywódcze cechy tj.lider :) aktywny, wesoły, fajne poczucie humoru, gadatliwy ale nie taka Papla tylko jak mowil to naprawde z sensem,inteligentny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na Twoje karty, które wyszły potrafię je nawet sama sobie zinterpretować i jest w tym ogromny sens... Rycerz Buław to faktycznie moze być On (ma podobne cechy do tych co wymieniłaś.). 8 mieczy - faktycznie źle się czuję ostatnio i zaczęłam negatywnie myśleć. Jestem jakkby uwięziona, chciałabym się przestawić na pozytywne myślenie ale jest mi cięzko i mam kryzys ;) Moc - coś zrobiłam, działałam, wykonałam to co do mnie należało. ALE teraz utkwiłam w martwym punkcie (wisielec). Kochankowie - dobra wróżba na przyszłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, Twój rozkład mi coś uświadomił :) a Tarot po raz kolejny mi pokazał, ze wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna, ambitny z wlasnym biznesem starszy. Podalabym nawet wyglad i cechy charakteru. Napewno zaradny zyciowo i nie sam;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tyle wiesz ;) to powiedz mi czy wszystko ulozy sie po mojej mysli? Czy bedzie tak jak tego chce? Czy mam powody by sie martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie nie wrócimy bezpłatnie tylko ćwiczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrozymy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w ramach ćwiczeń :) mam kryzys, możecie mi chyba pomoc a ja nie mam dystansu do tej sprawy. Nie chce kompletnej wrozby. Tylko odpowiedz czy będzie wszystko dobrze czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochankowie to podsumowanie, Ty dosłownie czytałaś karta po karcie, ja laczylam a Kochankowie to podsumowanie, zawsze sumuje, i traktuje to jako dopełnienie wróżby. Postawiłam ma teraźniejszość i myślę że sprawdziło się bo pisałaś o niepewności . To kto teraz zadaje? Może osoba która jako pierwsza odpowiedziała ? Gość 8:52 podaj karty jakie Ci wypadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:31 tzn ? Jesteś gościem od Rycerza Bulaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja pd rycerza bulaw. Ale nie moge teraz za bardzo pisac bo w pracy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×