Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tutaj ktos, kto potrafi stawiac karty?

Polecane posty

Gość gość
Upewniam się tylko bo małe zamieszanie się zrobilo;) Ok więc tak: Czy X zrobi krok w Twoja stronę Rycerz denarow 4 denarow jak potoczy się ta relacja do 3 miesięcy ; 7 denarow 7 kielichow paź bulaw Potem zinterpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysublimowana pani
Czy moglabym prosaic by ktorakolwiek z Pan postawila mi karty? Jeszcze nigdy nice mialam przyjemnosci z tarotem... Talk w ramach cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach ćwiczeń, tak jak napisałam w pierwszym poście stawiamy karty TYLKO na sprawy które możemy zweryfikować. My dopiero uczymy się kart, ich znaczeń - bo te książkowe często Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością Mogę ewentualnie polecić dobrą wrozke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerzowa Bulaw
czekam na interpretacje jak cos :P ja juz sobie Twoje karty po swojemu zinterpretowalam ale jak mowilam ja nie jestem obiektywna i nie mam dystansu do sprawy. Wole zeby zrobil to ktos za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna o ktorym myslisz nie jest sam:-) ma kogos facet na poziomie, zaradny, ambitny z biznesem jak wspomnialam wczesniej, w karcie jest szefem lub kierownikiem ale stawiam szef. Poznanie w miesjcu pracy. Taka karta wyszla rozlaka, fascynacja pozostala, zauroczenie zreszta ty tez mu wpadlas w oko. Byl by z tego romans. Na chwile obecna tylko przyjazn i o ile wasze drogi sie skrzyzuja. Mozliwy wznowiony kontakt miedzy wami ale powolnym tempem . Jak bys byla cierpliwa mogloby byc z tego cos fajnego. U niego karta ktora pokazuje kryzys zwiazku wtedy szansa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i teraz mysle czy dobrze zintepretowalam uklad:-) ciekawa odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arschloch
dolna siodemka daje miary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj szalone wróżeczki nie chciało się uczyć z ksiażeczki to wzięły się za karteczki. Życie w iluzji karteczek wprowadzi was w obłędeczek.Żal.pl. Polecam wyszukać blog ANTY-TAROT i poczytać co mówią piszą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem stawiac karty, kazde...za kazdem razem piekny domek udaje mi postwic, no, ale podejdzie dziecko i zaraz zdmuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żalu.pl już dawno nie na czasie jesteś.nawet rymowac nie potrafisz.biedne twoje dzieci miec tska matke szczere wyrszy współczucia .nikt cie nie pytał o zdanie więc s********j po dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazy *i jeszcze jedno hipokrytko sama korzystasz a innym zwracasz uwagę?rzucę na ciebie klątwę i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle,ze ja jestem na fullbufie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o odpowiedź
w ramach ćwiczeń.... ok. zatem poproszę. Czego dotyczą moje zmartwienia? od dłuższego czasu spędzają sen z powiek.... podpowiedź. nie są to sprawy dotyczące zdrowia czy małżenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to ja tez :P jak sie uly znajmsoc z przystojnym szatynem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o odpowiedź
w ramach ćwiczeń.... ok. zatem poproszę. Czego dotyczą moje zmartwienia? od dłuższego czasu spędzają sen z powiek.... podpowiedź. nie są to sprawy dotyczące zdrowia czy małżenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyzby cos z praca , jakas degradacja lub awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci kochana najbardziej spedzaja sen z powiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. W skrócie napiszę zasady wątku bo nie wszyscy czytają. Tutaj nie wrozymy na przyszłość w ramach ćwiczeń a na przeszłość ,ewentualnie teraźniejszość - zaczelam od siebie, zadalam pytanie i osobą która dobrze odpowiedziała, miała prawo zadać swoje. I tak w kółko. Teraz kolej na wybór dziewczyny od Rycerza Bulaw. Ależ chaos tu powstał :/ jakis admin by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o odpowiedź
moja sprawa dotyczy teraźniejszości i przeszłości zatem w ramach waszych ćwieczeń zadałam pytanie konkretne.... nie uzyskam odpowiedzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz rzucać tą klątwą to uważaj by się nie odbiła o lustro bo się bardzo skrzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerzowa bulaw
Pierwsza polowa interpretacji jest bezbledna :) masz racje we wszystkim. Gratuluje, masz talent, jesli to wszystko wywnioskowalas na podstawie tych kilku kart, ktore podalas. Co do reszty - hmmm potrafie byc cierpliwa jesli mi na czyms zalezy :) Nawet to powolne tempo mnie nie zraza... stawialas karty na najblizsze 3 miesiace? w ciagu 3 miesiecy kontakt ewentualny? wiec nie jest tak zle :) poczekam :) Widzisz, ja zupelnie inaczej bym odczytala te karty, ktore podalas... nie mam zupelnie dystansu, nie jestem obiektywna. Nie nalezy sobie samemu interpretowac ;) chyba, ze chodzi o cos malo waznego. W takich przypadkach jak ten, niestety ciezko odsunac emocje na bok i albo widzimy cos co chcemy wiedziec, albo przeciwnie - widzimy nasze obawy.. a nie realna sytuacje :) Ale tak czy siak - dziewczyno, masz talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także uważam że facet ma kogoś (pomyślałam o tym na początku ale nie byłam pewna i nie chciałam mowic). I pewnie bym nie powiedziała bo gdyby np Cię oszukiwał albo ja bym się pomyliła..zranilabym Cię. A jednak napisałaś ,ze się zgadza:). 7 kielichow to może być wspólne marzenie o sobie, jakieś wyobrażenia które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, fakt że to się będzie ciągnąć, musisz być cierpliwa, in nie puści tak łatwo tego co ma (tj. Wygoda, rodzina i stabilizacja materialna) nie dopuści Ciebie do siebie tak od razu, ale coś u niego kielkuje tylko to póki sa luźne uczucia, takie zauroczenie ale bez konkretnych planów... rycerz denarow też często pokazuje napalencow w ukryciu. Ale, ze jest 7 kielichow to też mogą być Twoje wyobrażenia które wyszły w kartach. U mnie to często wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prosze o wrozbe, co z mezczyzna ktorego poznalam na necie, bedzie cos z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie wrozymy a ćwiczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,widzę,ze nic, więc sama zadam pytanie -podajcie karty jakie wam wyszły. Opiszcie mój wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kielichow to klamswa,toksyczny zwiazek, oszustwa w milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerzowa bulaw
Ja się ostatnio uczę wahadełka więc chętnie odpowiem na pytania TAK / NIE. Zaznaczam, że pytania powinny dotyczyć teraźniejszości abyście mogli je zweryfikować :) nie wróżę, gdyż dopiero ja i moje wahadełko się docieramy. Chcę zobaczyć, czy mówi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh. Rozwalacie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×